Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen meg lehet szokni illetve hozzá lehet szokni az egyedülléthez?

Figyelt kérdés
Három éve egyedül vagyok valahogy az elején még hiányzott is próbáltam társkeresést, aztán valahogy nem jött össze egy lánnyal sem, így most már ott tartok hogy amikor ismerkedtem és volt lány aki szimpatikus volt és akart tőlem valamit egyszerűen éreztem hogy ezt már nem akarom valahogy hiányozna a szingliség, vajon már teljesen hozzá szoktam a szingliséghez vagy mi lehet ez?
2019. júl. 13. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak nem fogott meg, nem okozott örömet a személye, vagy nem érezted magad igazán otthon vele.
2019. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 éve vagyok szingli. Most jött el az időm, hogy vágyom egy társa. Van még időd..
2019. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül marad ez így. Tőled függ.
2019. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Izabella220 ***** válasza:
72%
Hát a singleséget sokan feladják, aztán rájönnek nagyon unalmassá vált az életük. Csak olyan ember miatt ad fel akivel nem érzed magad börtönben.
2019. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél inkább mingli. :)) Én is erre törekednék, de egyelőre nincs jelentkező. :D F
2019. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!