Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti el tudnátok fogadni hogy a párotok duci? Azon van, hogy lefogyjon de ez ugye nem egy perc alatt megy.20kg sulyfelesleg

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 19:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Persze hogy elfogadtam, 10-15 kiló van rajta én pedig kifejezetten vékony vagyok.
2019. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nekem volt eléggé duci barátnőm, de nem elfogadtam hanem szerettem, számomra a husisabb alkat vonzó

főleg a nagyobb popsi és vastag comb tetszik


viszont több husisabb lánnyal voltam, első kézből tudom, hogy a legnagyobb probléma az nem a bennem vagy másokban levő elfogadás, hanem a legtöbb duci lány saját magát nem tudja elfogadni


a leggyönyörűbb test amit életemben láttam 168/87 volt

szép feszes husis lány, szépen eloszlott rajta


most gondolj bele a te helyzetedbe, szerinted ha lehajolsz a pasid előtt, szerinted nem izgató a látványod számára? ahogy a szexi nagy popsid ott gömbölyödik előtte :)

jobban kellene szeretned magadat, most is szexi tested van, de ha akarsz mégjobbat is tudsz belőle csinálni, ami számodra biztosan jobb


a teltebb alaknak vannak előnyei is, pl jobban lehet érezni az ölelésben :)


F

2019. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem. És voltam már 20 kilót fogyott, ruhában jól kinéző csajjal. Melle az a földön lógott... olyan belső combot életemben nem láttam...... inkább maradt volna duci!
2019. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!