Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető az, hogy valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy valakinek azért nem lesz párja, mert túlságosan "jófiú"?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyenesen elképzelhetetlen.
2019. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Felejtsetek már el ezt a "jofiu" dolgot.

Nem attól lesz valaki jó, mert gátlásos, felos, és nem azért lesz valaki "rossz", mert magabiztos.

Ha önértékelés problémáid vannak, keress fel szakembert.

2019. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem valahol ez igaz, én is hasonló kategóriájú vagyok és tényleg emiatt nincs senkim. A túl "tökéletes" jellem sokkal taszítóbb a nőknek mintha valakiről tudnák hogy nem jó party.
2019. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

" túl "tökéletes" jellem"


Azt ti csak hiszitek :D

2019. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A "jófiú" igazából nem az.
2019. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat, hogy igen.
2019. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Erőszakos lúzerka majom

Pár marék gyogyszer megoldja mindenkinek bajod nyomorék

2019. júl. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csomó sikertelen férfi azt hiszi, hogy egy olyan férfi "megalázza" meg "semmibe veszi" a nőket, aki képes simán csak barátként, egyenrangú félként tekinteni rájuk egy kapcsolatban és nem pálmalevelekkel legyezgeti meg nem szór rózsaszirmokat a lábai elé. Én inkább lennék egy olyan férfival, akivel kölcsönösen emberként viszonyulunk egymáshoz, tud velem együtt röhögni, ha elrontok valamit, a szemembe mondja, ha hülyeséget csinálok vagy megbántom valamivel, időnként kölcsönösen csipkelődünk, nevetünk egymáson és magunkon mint egy olyannal, aki ugyan nagyon kedves, de mindenre az a válasza, hogy "igen drágám, ahogy te akarod", tökéletesnek tart, szinte istennőként tekint rám, mert messze nem vagyok az és nem is várok olyasmit, hogy "hejcegnő" legyek a párom szemében.
2019. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

A jofiuzas alatt mit ertesz? Mert ha csak az onbizalom hianyt akkor gyanus hogy sok elfolytott duh es gyuloletes gondolat a fejben van ami nem a josagra utal.

Szerinteme gy magabiztos vagany de jolelku ember a jo fiu. Nem a beszaru alak aki magaban fikaz masokat. Az inkabb csak szerencsetlen es leginkabb buta.

2019. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3-as is tipikus peldaja. Egyertelmuen itelkezoen ir a nokrol de o a jofiu? Ebben hol a josag? :D
2019. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!