Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igaz az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogyha egy pasi megkedvel, megszeret, akkor keresnifog kitartóan, vagy inkább marad a szexpajtiknál?

Figyelt kérdés

Mennyit hajlandó tenni egy nöért egy pasi, mondjuk akit nagyon kedvel ?

Ha a nö kételkedik abban hogy a pasi komoly es huseges



2019. júl. 26. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem igen igaz,ha valóban szeret akkor miért ne keresne
2019. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon igaz.

Legalábbis én azt tapasztalom, hogy a férfiak képesek tenni azért a nőért akit erre érdemesnek tartanak. Nincs olyan náluk, mint a nőknél (általában persze), hogy nem keres bűzösségből vagy bármi taktikából. Én ezt kifejezetten nagyra tartom a férfiakban.

Nyílván vannak bátortalanok akik nem mernek kezdeményezni, amég nem kapnak jeleket, hogy szabad egy idegen nőnél.


Akik nem kerestek azoknak sosem kellettem igazán. Akiket igazán érdekeltem nekik sosem volt akadály, hogy keressenek, sőt. Ez volt a lehető legkevesebb részükről.

2019. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Hogy nem keres büszkeségből*

Bocsi. Javított a telefon.

2019. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha valakinek nagy áldozatot jelent hűségesnek lennie, akkor inkább ne erőltessétek.
2019. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
A szexpajtiknál akkor is maradni fog.
2019. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért fog maradni a szexpajtinál , 5 ös?
2019. júl. 26. 00:41
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Változó,van ilyen is meg olyan is.
2019. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5#-nek igaza van.Azért mert minden nő bugyijána jobban szeret belemászni,mint állandó kaocsolatban lenni.Annak ellenére,hogy lehet állandót szeretne,de nem megy azzal akit választ.

Ha meg téged szeret és mindig megkeres,de aztán nincs semmi,csak azt látod mással jön össze,vagy lazában marad, akkor cseszheted.

De igen azok a férfiak akik szexpajtiznak is átalában bátrak és ha szeret,vagy megkedvel akkor keresni fog.

2019. júl. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, keresni fog, ha kedvel.

Nem, melletted sem lesz hűséges. Sajnos az ilyen komolytalan szándékú, szexközpontú pasik hiába szeretnek, kapcsolatra nem alkalmasak. Alacsony az érzelmi intelligenciájuk és szeretnek félrekúrni. Sajnos tapasztalat.

2019. júl. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanezt tapasztaltam, hogy az ilyen csak sorrendet cserél.

Tehát előtte a szexpajti(k) mellett keres barátnőt. Aztán ha a fix barátnő megvan, akkor mellette keres új szexpajti(ka)t.

Sose változik.

Az egyik exemről azt hittem, hogy ő lesz a kivétel. Nagy szerelem, eljegyzés, esküvő, gyerek. Aztán még csak terhes volt a felesége, mikor elkezdett írogatni, hogy nincs-e kedvem szexelni. No komment.


Az ilyet kerülni kell, jó messzire.


A másik: aki akar valamit, az tesz érte. Egy igazán szerelmes férfi a hegyeket is képes elhordani. Aki annyira képes, hogy a telefont felemelje, az nem akar semmit.

2019. júl. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!