Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igaz az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogyha egy pasi megkedvel, megszeret, akkor keresnifog kitartóan, vagy inkább marad a szexpajtiknál?

Figyelt kérdés

Mennyit hajlandó tenni egy nöért egy pasi, mondjuk akit nagyon kedvel ?

Ha a nö kételkedik abban hogy a pasi komoly es huseges



2019. júl. 26. 00:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A keresés az biztos.
2019. júl. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
viszonzott szeretet esetén sok mindenre képesek vagyunk
2019. júl. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Én általában nem akarok nyomulósnak tűnni, ezért egy-két naponta írok neki ha nem nagyon válaszol. Viszont nem tartok több vasat a tűzbe soha szóval azt nem tudom hogy keresni fog-e.
2019. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha a pasi komolyan kedvel, es erzi van esely, akkor mindent megtesz.

Engem fel evig puhitott a parom, pedig nincs oka panaszra. ;)

De inkabb a kihivas a nehez dio kellett neki mintsem egy konnyu numera.


Azt hiszed ami “ingyenes” azt ugyan ugy fogod ertekelni mint amiert megkuzdottel es vagy draga volt?


Na ugye.... ;)

2019. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 peca1000 ***** válasza:
24%

A helyzet az, hogyha megint szingli lennék, akkor max. 1 telefon, üzenet erejéig lennék kitartó, akkora a választék társkeresés fronton.


Ha nemet mond, jön a következő.


Ha igent, akkor létrejöhet a kapcsolat.


Ha ismerem az illetőt, néha véletlenül összefutunk, és nincs senkim, felvetem a lehetőséget, vagy megérdeklődöm, hogy nem gondolta e meg magát.

2019. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

Tudod, van olyan pasi is, aki folyton utánad kajtat, írogat, amíg érdekes vagy neki. Aztán ha megkapott és rád unt, neked kell majd írnod neki, hogy megtudd, hányadán álltok. Akkor fog lerázni valami sz.. r kifogással. Közben persze ugyanúgy hülyít mást is. Attól, hogy téged keres, másnak is írhat szépeket.

Általában a csajozógépeknél így megy, és nem nagyon változnak meg.

2019. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!