Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy mai átlagos férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai átlagos férfinek valóban nem szabad válogatnia?

Figyelt kérdés
Igen válogatok mert jobb egyedül mint olyannal összejönni akihez nem vonzódok. Mondják a kollégák barátok ismerősök hogy ott van ez a lány, ott van az a lány stb. De mondom nekik ezek nem az eseteim. Erre mindenki mondja nekem, egy mai férfinak nem szabad válogatnia, tessék örülni ha egy nő akar valamit tőled, ne válogassak...
2019. júl. 26. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
20-30 ig válogathat egy pasi kedvére , 30-40 ig már cinkes, meg kéne nézni hogy kit passzolnak le , mert pl. nem 90 DD a melle , 40 felett meg kéne tanulni, hogy ez már nem a kamaszkor...
2019. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
És ki az eseted külsőre? Mert azt nem hiszem el, hogy nincs olyan lány, akire illene. De gondolom, akik neked tetszenek, nekik meg te nem tetszel. Ördögi kör. Ilyenkor jön az, hogy egy picit jobb megalkudni, egy fokkal, ha akarsz kapcsolatot.
2019. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Lazy Lover ***** válasza:
54%
Hát nem igazán ... Nekem is jutna csaj de inkább hadjuk hogy milyenek soha többé nem jövök össze olyannal akinem tetszik inkább maradok egyedül
2019. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Megint egy hulye kerdes...

Miert hulye, mert megint egy idiota masok altal megfogalmazott egyertelmuen gaz szoveget komolyan veszel es azzal kapcsolatban teszel fel kerdeseket.


Normalis esetben ha valki ilyet mondd hogy ma egy ferfi ne valogsson blablabla annak te most komolyan adsz a velemenyere? Azert ennyire butacska nem lehetsz... :)

2019. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
2019. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ.

A párkeresés egyik legfontosabb alapköve az alapos önismeret. Hasonló a hasonlót vonzza. Nem kell bárkivel összeállni. De azok, akik téged ismernek, mint pl a kollégáid, olyan nőket ajánlanak, akikkel összeillenél. Ebben az esetben túl sokat vársz, túl magasra tetted a lécet, ha neked senki se tetszik közülük. Akik neked tetszenek, azoknál pedig esélyed sincs.

Így sem kell megalkudni, csak nem kell keseregni, hogy egyedül vagy. Fogadd el, és várj türelemmel a csodára.

2019. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
én teljesen átlagos vagyok mégis több lehetőségem van csajok terén és válogathatok (mondjuk én ilyen téren már nagyon válogatós vagyok, elegem van a lyukas körökből, ha kapcsolatot akarnék, akkor most már nagyon megfelelő társsal csak)
2019. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
2019. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

#8 Azért mert ide teszed a hülye ábrádat, még nem lesz igaz. Amúgy vicces, hogy pont ellentmond ennek a kérdező, mert úgy tűnik, neki sem felel meg akárki.


Kérdező, igenis kell válogatni mindenkinek, kérdés, hogy mi alapján. Ha neked csak bombanő kell, te meg finoman szólva sem vagy egy görög isten, akkor nehéz dolgod lesz. De ha értelmesen válogatsz, lehet szerencséd, viszont ki kell várni. Megalkudni tényleg felesleges, esetleg az elvárásaidat nézd át. De válogass nyugodtan, szerelem, vonzalom nélkül ugyanis felesleges kapcsolatban lenni.

2019. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

#8

Most megcsinálom ugyanezt az ábrát, csak felcserélem a két oldalt. Akkor ez hivatalos, bizonyított forrásnak fog számítani, vagy csak az agyam szüleményének? Mert ez, amit belinkeltél, egy f..szság és hiteles kutatási adatok nélkül ilyet bárki tud rajzolni.


Egy átlagos férfi simán válogathat. Én csinos lány vagyok, de volt már átlagos külsejű barátom, ahogy sok más lánynak is. A ronda pasik már annyira nem válogathatnak, csak itt sok ronda pasi atlagosnak hiszi magát és hőbörög :D De ugyanúgy nőknél is ez van, ha ronda vagy, nem válogathatsz annyira, mintha szép lennél. Ez van.

2019. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!