Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak valóban inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valóban inkább az átlagos lányokhoz mennek oda, mint a szépekhez?

Figyelt kérdés

Tehát az utcán, közlekedési eszközön, könyvesboltban, kávézóban, egyetemen, strandon hamarabb szólítanak meg egy átlagos lányt (tehát olyat, akit már nem tartanak csúnyának, valami meg is fogja őket benne, amiért őt, és nem egy másik arra sétálót válasszák, de nem olyan szép, hogy lehidalnak tőle), mint egy nagyon szépet, mert a szép jelenlétében megszólalni sem mernek?

Tehát az a lány, akit gyakran szólítanak meg, kap személyre szóló (tehát nem csak "Szia, mizu?") levelet webes felületen (nem csak társkeresőn), kezdeményeznek nála, igazán átlagos?


2019. febr. 16. 13:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*választják
2019. febr. 16. 13:51
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem. A férfiak mindig a legszebb nőket akarják. Aztán ha nem kapják meg őket, akkor a kevésbé szépeket ideiglenesen használják, dugják addig, amíg nincs szebb.
2019. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden férfi ennyire nyámnyila. Lehet vannak ilyen nyúlszívű fiúk, akik minden szép nőt kerülnek, mert félnek tőlük, de nem mondható el általánosságban a férfiakról.
2019. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, hozzam senki sem jon oda. Akkor most vagy nagyon szep vagy nagyon ronda lehetek :D

Amugy vszinuleg igen, mert egy atlagos lany nem annyira "felelmetes", plusz a szep lanynal azt gondoljak, hogy ugyis van valakije.

2019. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szeretek főzni, valamennyire tudok is. De, ha fáradt vagyok, viszont mégsem rendelni akarok, akkor veszek tésztát, meg valami üveges, kész olasz szószt, meg sajtot, és összeütöm.
2019. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Miért csak férfiakra irányul a kérdés? Szerintem a nőkben is benne van az az érzés, hogy ha egy casanova típusú jóképű férfi kezd ki velük, akkor nem veszik komolyan őt, nem bíznak benne, úgy gondolják, hogy csak szórakozik, ehhez képest akár előítéletesen is, de több bizalommal fordulnak egy átlagos pasihoz.


Elég felületes kérdés, szerintem nem azon múlik a jó párkapcsolat sem a férfiak, sem a nők részéről, hogy lehidalnak-e a kiszemelt nő/férfi külsejétől. Mintha a kinézeted körül forogna minden-,-

Hidaltam már le úgy valakitől, hogy később miután megismertem, kiábrándultam belőle, tehát nem értem mi értelme ennek a felszínességnek. Azok pörögnek ezen a témán, akiknek gőzük sincs arról, hogy kell emberi kapcsolatokat kialakítani, azt hiszik minden a kinézettől függ, mintha csak abból állna a kapcsolat, hogy ujjal mutogatok a kirakatból a “legjobbra”.


Mellesleg ha nem vagy megelégedve a külsőddel, akkor azon is mindig lehet alakítani. Ha nem érzed magad szépnek, erről nem a férfiak tehetnek. Nem is kell TOP 1. szupermodell legyél ahhoz, hogy szépnek érezd magad, de ha túl szürkének érzed magad, akkor mindig lehet dobni a kinézezeden, ahelyett, hogy másokkal hasonlítgatod magad:). Tökmindegy, hogy kihez vonzódnak igazán, de ha te “átlagosnak” címkézed magad, s szerinted nem vagy szép, akkor nálad is alapból gondok lehetnek az önértékeléseddel.

2019. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

A kisugárzás ilyen esetekben sokkal lényegesebb. Egy nagyon szép csaj is lehet semmilyen, vagy ránéz az ember és taszítja mert olyan negatív az egész lénye. Aki nem egy szupermodell az ezt simán tudja ellensúlyozni egyéb tulajdonságokkal, amik miatt sokkal szivesebben mennek oda hozzá a férfiak.

Párommal beszélgettünk már ilyenekről, ő is mindig ezt mondja. Ha látunk egy csajt aki tényleg nagyon szép gyakran mondja azt rá, hogy a hideg futkos a hátán tőle, mert van benne valami ellenszenves. Más hasonló lányra pedig azt, hogy tök jó kisugárzása van. Igazából általában egyezik a véleményünk. Én is ismerek személyesen csajokat mindegyik oldalra. Van aki tényleg világszép, de a kutyának nem kell mert az egész személyisége meg kisugárzása taszító. Olyan lányt is, aki hasonlóan gyönyörű, körül is rajongják. De olyat is, aki teljesen átlagos, viszont elég ránézni, és látod, hogy olyan belsője van amiért bárki összetenné a két kezét. Érte is rajonganak. Szóval nem minden az, hogy konkrétan hogy néz ki.

2019. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Én ahhoz, aki tetszik. Van külsőre egy nőideálom, csak sajnos ritkán találkozom velük (és nem a tökéletesre sminkelt Barbie babák azok, hanem a kékszemű, sötét hajú, nagyon fehér bőrű lányok, vékony de formás testtel + a raszták is a gyengéim, de mivel én nem vagyok az, ezért kb. esélytelen megismerkedni velük).
2019. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknél mindig az az érzésem, hogy valaki nagyon gyér szókinccsel rendelkezik. Szerintem nem csak 3 féle nő létezik a világon s nem csak ennyi kategóriába sorolható.


Ha valakivel szemben úgy érzem, hogy feszélyez engem, az nem pusztán azért van, mert “szép”. Szép és kedves, aranyos nőkkel ritkán érzi feszélyezve magát az ember, viszont a “jégkirálynő” típusú, bamba flegma nőkkel viszont még inkább. Semmiképp sem a szépség tehet róla, ha valaki félelmet vált ki belőled.

2019. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 peca1000 ***** válasza:
0%

Én egyikhez sem megye oda, ha nő kell, szerzek a neten, ahogy eddig is (barátnő, élettárs, feleség).


De ott is az átlagos csajoknál próbálkozom.


Mert kisebb energia, pènz és idő ráfordítással kapok jó adottságokkal rendelkező hölgyet.


A túl szèp túl sokba kerül, megtartani is macerásabb.


Hát ki akar a nyakába egy nagy problémát? :D

2019. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!