Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kérdés tartalmától függetlenül a nőknek határozott véleményük van a vélhetően férfi kérdezővel szemben?

Figyelt kérdés

Szinte konstans jelenik meg az az általános vélemény:

a kérdező:

kövér, lusta, nem ad magára, igénytelen, az anyjával lakik,munkanélküli,önbizalom hiányos,erőszakos,gyerekes, buta, alulképzett, műveletlen, ronda, antiszociális, csóró, nincsenek álmai stb.



2019. júl. 26. 16:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tapasztalom ezt a jelenséget.
2019. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%

Mert ez a lista sok nőnek megvan az agyában.


Sok nő úgy indul el társat keresni, mint aki boltba megy, és felírja a listára, hogy mi kell.

És akkor ezek szerepelnek rajta....

2019. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Mert az adott probléma adott kérdéssel kapcsolatban adott jellemző tulajdonsagokat feltételeznek.

Pl. Egy jól képzett, független, talpraesett pasi nem fog azért sírni itt, hogy neki miért nem sikerül semmi. Vagy egy humoros, jó szívű, szorgalmas férfi sem azt kérdezi, mennyit kell ahhoz keresni hogy csaja legyen. És lehetne sorolni.

2019. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3-as ezzel azt akarod mondani,hogy kárörvendő emberek járnak csak ide?
2019. júl. 26. 16:18
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Amiket felsoroltál, azok nálam kizáró tényezők, ha kapcsolatot keresek.

Kiegészítem a sort még a következőkkel: dohányzik, alkoholt fogyaszt, drogozik, nem akar gyereket, nem lehet vele kompromisszumot kötni, nem lehet vele őszintén és nyíltan bármiről beszélgetni, tiszteletlen, hűtlen..stb.


És mivel Felnőtt párkapcsolatok kategóriában vagyunk a kérdések 99%-a erre utal, plusz azért olvasni, hogy mennyi szerencsétlen pasi nem talál magának párt, aminek persze oka van.

2019. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sok mindenről van véleményem, amit szívesen mondok el, pláne olyan felületen ahol véleményeket várnak. Nem azért mert nő vagyok, hanem azért mert ember.
2019. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Én azt figyeltem meg, hogy állítólag beleszarunk a gatyánkba, mert azok mosása folyton előjön. Mondjuk nem értem miért, mert ha nekem szaros lenne a gatyám, annyira szégyelném, hogy kimosnám magam mielőtt bárki észrevenné.

33/f

2019. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%

Azok a nők, akik ezeket írogatják, általában csak elvannak a saját kis világukban. Nagyjából olyanok, mint a laposföldhívők vagy vallási fanatikusok: Aki mást mer mondani, mint amit ők gondolnak, az gonosz.


Ezeknek a nőknek egy részét nem is érdekli a téma, csak odaakarják vágni, hogy ilyen-olyan férfiak, ezzel megvolt a napi stresszlevezetés. Ráadásul, mivel általában a többi nő ezeket a szintű válaszokat felpontozza, így még sikerélménye is lesz az illetőknek.

Egy részük szimplán mindent a férfiakra akar hárítani. Ha megnézzük az oldalt, akkor majdnem minden téma arról szól, hogy a férfiak a hibásak. Mindenért IS.

Összességében mivel érvelni nem tudnak és azt nem írhatnák, hogy frusztráltak, gondolkodni képtelenek vagy sikertelenek, ezért úgy érzik, hogyha pár ilyen jelzőt odavágnak a másiknak, akkor ezzel el is dőlt a téma és nekik lett igazuk.

Az meg elgondolkodtató, hogy ahhoz képest, hogy mennyi csúnyagonosz férfi van az oldalon, tőlük alig látni ilyen odavágott lúzer, stb. szöveget.

2019. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%

Emberek,ugye tisztában vagytok azzal,hogy a párkapcsolati problémák kategóriából járnak át ezek a nagyon határozott véleménnyel rendelkező nők?

Akiket hülyére vesz a férjük,csalják,kihasználják őket és ide jönnek levezetni.Végre valakin le tudják vezetni a feszültségüket,mert otthon csak a mosogatás,teregetés meg a főzés van és még egy d*gást se kapnak érte.

Azért jó nagy szeletet képviselnek 10/10-es pasik ágyasai,akik mindig loholnak és mindig felkoppannak.Ezek a bosszúra szomjas nők számára kiváló prédát jelentenek az itteni kérdezők.

2019. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
És meg is jött a lepontozóbrigád, akik észre sem veszik, hogy a pontozgatásukkal pont az ellenkezőjét mutatják meg annak, amit akarnak...
2019. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!