Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme a Badoo, Tinder és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a Badoo, Tinder és társainak ha Férfiként szinte senkinek nem kellek ott?

Figyelt kérdés

Párba állunk stb. de nem lehet velük normálisan még chat élni se látszik sokan bombázzák őket.


És megérzi az ember ennek semmi értelme.


Kezdem azt hinni, hogy egyedül lenni a sorsom.


2019. júl. 26. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha férfiként nem kellesz senkinek, talán próbálkozz nőként!
2019. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Jó nehézkesen fogalmazol, már a kérdésből is látszik.
2019. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Minden napra kell legalább egy tucat hasonló hisztiző kérdés ami alatt lehet szidni a nőket mindenért.
2019. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Badoo-ról tudok nyilatkozni

Az az értelme, hogy ha jól használod (mellette ismerkedsz élőben, nem csak a 10/11 csajokat húzod jobbra,neadjisten elolvasod a bemutatkozásokat stb.) akkor nagyobb a merítési lehetőség. Én mindig úgy vettem hogy ha legalább 2 nap sikerül értelmesen beszélgetni egy adott lánnyal, akkor az már megérte fejlődik az ember kommunikációs készsége, képbe kerül hogy mi érdekli a nőket úgy általában, kis szerencsével randi is összejöhet ;) jah barátnőmet ott ismertem meg, épp tervezzük az összeköltözést :)

2019. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha jó a kisugárzásod, tök mindegy ghogy Tinderen keresztül döntöd meg a csajt vagy a bolti pénztárost szólítod le. Ne feledd, hogy ma már nem lokálban ismerkednek az emberek hanem globálban. Nagyobb a konkurenacia, megnőttek az igények. Rám pl. azt mondják, hogy jó pasi vagyok, de tökre nem számít, ha bármelyik társkeresőn van egy izmosabb, szikárabb, dúsabb hajú, gazadagabb. Ez van! Kereslet-kínálat alapján kell csajozni is. 25 éves csajokra akarsz rámenni? Akkor instázz. Vonzó nő kell? Edzőterem!


De ha csak hisztizel, hogy ennek meg annak se kellesz, gondolkodj el: mit teszel azért hogy a jó nőket bevonzzad? Szerintem egy átlagos (de még egy jobb vágású pasinak is) a szabadidejének a nagy részét az kell, hogy kitöltse, hogy feljessze önmagát, külsőre-belsőre egyaránt.

2019. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Erdekes egyebkent,hogy a leghasznosabb valaszt pontozza le mindenki.
2019. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom nem tudod hogy kell a nők számára szórakoztatóan és férfiasan viselkedni
2019. júl. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként társkeresőzni csak akkor van értelme, ha legalább olyan jól nézel ki, mint Brad Pitt, Johnny Depp és Hugh Jackman együttvéve kétszer. Máskülönben soha egyetlen nő sem fogja még csak elolvasni sem az üzeneteidet.
2019. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!