Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme kipróbálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme kipróbálni a Badoo-t vagy a Tinder-t?

Figyelt kérdés
Átlagos férfi vagyok és komoly, hosszútávú kapcsolatot szeretnék.

2018. febr. 28. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. De ha van fölösleges időd, amit kidobsz szívesen, akkor nem para. Csináld.
2018. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincsenek 10/10-es képeid, akkor nem sok. Igen, elég ha képeid 10/10-esek. A valóság mindegy. Az majd később. Amivel fel lehet tűnni, retus, Iphone, 10+millás kocsi, izom, szakáll, atléta. Ha esetleg jártál már nyaralni valami egzotikus helyen és azt a képet felrakod az kevés, sőt le is pontozzák. :)
2018. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kipróbálni érdemes, hogy meglásd, mennyire értelmetlen.
2018. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Eleve ott inkább szexkapcsolatra keresnek embereket. Másrészt fent van pár barátnőm, de kb. semmit nem ért az egész, bár találkoztak emberekkel, de azok is komolytalanok voltak. A nők meg szerintem még jobban elzárkózhatnak a személyes találkozótól.
2018. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Komoly hosszutavu :D Hogy lehet igy nekiallni? Foleg ha komolyat keresel. Ez a baj veletek. Kineztek valakit aki kulsore beindit aztan probaltok belelatni valakit, hatha bejon. Aztan ha szerencsed van 1-2 ev mulva elkezdodnek a veszekedesek vitak, felrekacsintgatasok es vegul kulonvalas.

Szerintem rossz a szisztema. Csak ismerj meg uj embereket, ismerj meg valakit ugy igazan. Csak “lazan” hagyd hogy sodorjon az elet, ne keresd lezer szemekkel a nagy ot. Jon az magatol ha nem keresed. Mint mondtam; ismerkedj baratkozz es ha majd kezded megismerni jobban a holgyemenyt aki kulsore is bejon (de nem allitottad be a “komoly kapcsi jelolt” oszlopba) akkor mire oda kerul a sor mindketten teljesen biztosak lesztek a dologban, nem lesz ketely, hogy jaj de majd ha kihul a szerelem, majd 20 ev mulva megunom stb. Egy igazi tarsat nem lehet megunni, hanem majd azon tanakodsz, hogy elhettel eddig nelkule idaig? Kicsit elkalandoztam.

Ismerkedhetsz tinderen meg ilyesmi de ne hosszutavu kapcsolatra keress gorcsosen egy csajt csak mert szeretethianyod van, igy nem fog menni.

2018. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fiú ismerősömnek lett onnan komoly kapcsolata, de pl. a nővérem kizárólag olyan fickókat fog ki onnan, akik maximum szexre mennek. Magyarán, valakinek bejön, valakinek nem.
2018. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerencse kell hozzá, hogy normális nőket találj tinderen, de még mindig könnyebb ilyen nőket találni, mint férfiakat. Én nőként regisztráltam komoly kapcsolat céljából, de nem sok átlagos külsejű komoly szándékú férfival találkoztam eddig..
2018. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:
39%

ez a kerdes heti rendszereseggel elokerul.

Most ugy oszinten, mi a francert nem regisztral valaki, s kuld ki 10 levelet. Ami max 1 ora. Ahelyett, hogy itt teoriakat olvasgatna.

Nincs egy orad ismerkedni?

Vagy annyira luzer vagy, hogy meg egy levelet sem mersz elkuldeni?


Nehany ember tenyleg megerdemli a orat..

2018. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincs lehetőséged személyesen ismerkedni akkor persze. Viszont lehet, hogy lelkileg lefog szívni a sok pénzéhes külsőre menő p*csa és az önbizalom hiányban szenvedő lánykák.

Ha van türelmed az ilyenekhez akkor veszteni valód nincs.

2018. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt a kérdésre!

(Az helyett, hogy egy kérdés alapján megítélt volna egy ismeretlen embert.)

2018. márc. 1. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!