Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nők átlagos férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nők átlagos férfiról beszélnek, azt olyannak képzeljem el mint például Ewan McGregor? Ő egy tipikus átlagférfi?

Figyelt kérdés

Mármint azt leszámítva hogy híres. Azon kívül mindenben átlagos. Átlagos magasság, átlagos haj, a teste is átlagos, az arca is átlagos, van aki szerint jóképű, van aki szerint nem, de az biztos hogy azért nem olyan helyes mint Hayden Christensen aki mellett játszott. Egyértelműen látszik a kontraszt.

Tehát amikor a nők átlagos pasiról beszélnek, hogy azok is lehetnek sikeresek a nőknél hiába rinyálnak, akkor ilyen átlagférfi címszóval Ewan McGregor szintű pasit képzeljek el? Ő lenne a "tűrhető" kategória? Aki annál a színésznél (külsőre) szarabb paraméterekkel rendelkezik az átlag alatti/ronda vagy alacsony férfi?


2019. júl. 27. 17:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ő kifejezetten jó pasi. Ha átlagos, akkor maradjon Tom Hanks.
2019. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő több, mint átlagos. Most akkor mi van? Elméleted romokban?
2019. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Lazy Lover ***** válasza:
16%
átlagos= ronda
2019. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
# 3 ...értik a pasik a nőkre.
2019. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő már a jópasi kategória. És tényleg, inkább Tom Hanks az átlagos (külsőre). De lehetne még sorolni színészek közül másokat is (Martin Freeman pl. tipikus "átlagos pasi" szerintem, de mint színészt nagyon szeretem. :) )
2019. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én szememben ők átlagosak (nem rondák, nem is jóképűek az én ízlésemnek):


[link]

[link]

[link]

[link]

2019. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Leonard a Big Bang Theory-bol, o az atlagos pasi.
2019. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Azért ő se rossz pasi ám, csak egy kockát játszott.


[link]

2019. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%
Manapság egy nőnél egy "átlagos" pasi ott kezdődik, hogy 2 méter magas, gazdag, jóképű.
2019. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ő inkább jóképű, még akkor is, ha nem az esetem ez a típus. A mosolya kimondottan vonzó, és fiatalon ő is sokkal jobban nézett ki.


Átlag inkább pl. Pindroch Csaba, Kern András, Szabó Győző. Úgy általában a magyar színészek közt kevés a szívtipró. :)

Főleg az idősebb generációban.


Nem csúnyák, de nem hibátlanok, az egyik nő bottal se, a másik megőrül érte.

2019. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!