Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az átlagos/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlagos/csúnya nők is a tipikus álompasira várnak?

Figyelt kérdés
Én férfiként tisztában vagyok vele, hogy nincsenek rendkívüli adottságaim a külsőmet illetően, ennek megfelelően is keresek párt (na meg azért, mert a nagyon szexi nők túlnyomórészt üresek belül). A nők az én "kategóriámban" viszont egyáltalán nem így állnak a dolgohoz, hanem pont úgy, ahogyan a külsőleg őket magasan túlteljesítő társaik...hát magányosak is mint a sz.r. Miért van az, hogy valakiben annyi önkritika nincs, hogy belássa, már csak evolúciós alapon is az álompasi tényleg csak álom maradhat számára? (másrészt nem is biztos, hogy jobban jár) 26/f
2017. márc. 8. 13:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
75%

Rengeteg ronda pasi akar gyönyörű nőt


És szabad álmodozni. Inkább álmodozom egy helyes pasiról, mint összejöjjek olyannal, akit rondának tartok.

2017. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
45%
Mert önzőek, elvárják hogy a szép pasi a belső értékek miatt szeressen beléjük, de közben őket csak a külső értékek érdeklik.
2017. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a jó, ha valaki reálisan, de olyan párra vágyik, aki tetszik neki. Van olyan ismerősöm, házaspár, akik együtt vannak 10 éve, de egyszer nem fogták még meg egymás kezét, annyira látszik rajtuk, hogy csak azért vannak együtt, mert másnak nem kellettek, hogy nem igaz. Aztán már van 2 gyerek, de egy lyukas garast nem tennék arra, hogy 10 év múlva együtt lesznek. Ez mire jó? Én is a csinos lányokra vágyom, nem vagyok helyes, nem is tagadom, viszont probálom kompenzálni a dolgokat. Ha összejön, akkor örülök, de nem fogok csak azért valakivel összejönni, hogy legyen valakim, mert nem etikus, sem a lánnyal, se magammal szemben. 23/F
2017. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%
Ez megint egy idióta kérdés. Nekem van olyan haverom, akinek az álomnő az, ha a csaj teljesen lapos mindenhol, más meg a teltebb lányokat szereti, megint más meg a kisportolt testet. Azért mert neked egy átlagos csaj nem álomnő, egy nálad jobban kinéző pasinak még lehet az.
2017. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
43%

Én átlagos nő vagyok és továbbra is az átlagos férfiak jönnek be, annak ellenére, hogy rengeteg közöttük is a buta és infantilis, mint ahogyan kodckahasú társaikban.

Boldog Nőnapot!

2017. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
34%
Nem direkt csinálják nyilván egyszerűen ahhoz vonzódnak csak mert média ezt mondja nekik, hogy a férfi bizony a tökéletes. Ezt úgy értelmezik, hogy aki nem ilyen az nem is férfi, így logikusan nem érezhetnek vonzalmat sem.
2017. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
75%
Akármilyen hihetetlen én egy átlagos pasit sokkal jobban favorizálok mint egy kisportolt alfa álom pasit, mégpedig azért mert nagyon azt látom hogy ezeknek az álom férfiaknak akkora az egójuk mint a ház és minden ujjukra jut egy nő, azért nem jönnék össze vele mert állandóan azon rettegnék hogy mikor csal meg. Egy ilyen férfi max egy éjszakás szexre jó semmi másra, kapcsolatot inkább az átlagosakkal kezdek. A lúzerekkel azért nem, mert azoknak a többsége már annyira lelki sérült és megkeseredett hogy teljesen működésképtelen lenne bármilyen viszony. Szóval nálam atompasik és lúzerek kilőve.
2017. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
23%

#7


Még jó, hogy a 3 kategória köz van átjárási lehetőség. Egy lúzer felfejlődhet normálissá, egy egomániás is változhat dolgok hatására, a normális is lecsúszha vagy éppen elszállhat magától...


Kicsit rossz azt olvasni, hogy kb. "bezártad" a kapukat és "aki egyszer lúzer az az is marad" ízt adtál neki.

2017. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
38%
De miért rossz ez neked? Pont Erika kell?
2017. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
78%

Te azt hiszed, hogy olyan álompasira vágynak, aki 180-190 cm magas, szakállas, jóképű, izmos, macsó.

De a szomorú valóság az, hogy ők is csak egy olyan párt szeretnének, aki tetszik nekik, akihez vonzódni tudnak.


De tegyük fel, nem jössz be a nőnek, mégis összejön veled. És... mikor szexeltek? Megerőszakolod? Ha nem tetszel neki egy kicsit sem külsőre, nem fog vonzódni hozzád, nem akar szexelni. Az meg akkor milyen kapcsolat? Ennek te örülnél? Nyilván te se jössz össze olyannal, aki egy kicsit sem tetszik és egy kicsit sem vonzó számodra, akkor miért várod el ezt egy nőtől?


Igen, a belső értékek meg tudják szépíteni a külsőt, de csak akkor, ha alapból van legalább egy minimális vonzalom. Ha "undorodik" tőled, akkor hiába hozod le a csillagokat, nem fog beindulni rád, akkor meg lőttek a szexnek, és emiatt rinyálsz majd, hogy mért nem szexel veled, mit tegyél.

2017. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!