Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretők! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Volt már olyan hogy szeretőből komoly lett a dolog?

Figyelt kérdés
Az én szerelmem,akivel néhány hónapja vagyunk együt mindig azt mondja várjak. Még néhány dolgot el kell intéznie,de utána együtt leszünk. Nem szereti a lányt, nem tud vele élni.Hozzá teszem amikor megszerettem nem tudtam hogy van párja, később mondta el.Az agyam azt mondja kamu hogy velem akar lenni,a szívem viszont mást.Szerintetek lehet így jövője a dolognak?Volt már ilyen helyzetben valaki?Mi lett a vége?

2019. márc. 2. 05:35
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Én szeretőként válaszolok neked.Előfordult már ilyen a történelemben, de ritkábban.

Persze, hogy azt mondja várjál, meg néhány dolgot még el kell intéznie, na meg nem szereti azt a lányt...Valamit mondania kell, hogy a potyapunci megmaradjon egy ideig, hiszen addig sem kell más szórakozási lehetőséget keresgélnie.

Egyébként gondold végig logikusan ésszel.Ha tényleg nem szereti a jelenlegi párját, akkor miért nem lépett már le előbb?Azért, mert esze ágában sincs borítani a jelenlegi kapcsolatát holmi ideig-óráig tartó kósza numera miatt.Várhatsz te akármeddig is, sok értelme nem valószínű, hogy lesz.

Egyébként azt is gondold végig, ha valami csoda folytán mégis lelép a lánytól, akkor veled majd nem teszi meg ugyanezt?Dehogynem, minden csak idő kérdése.Tudnál benne maximálisan bízni?Nekem nem menne.

Az én szeretőm őszinte, sosem ígért, nem hitegetett semmivel sem.Nekem nincs is szükségem ilyenekre.Azért vagyok vele, mert nem keresek már komoly kapcsolatot senkivel sem a hátralévő éveimre.Tart ameddig tart (majdnem 6 éve már), nem visel meg ha egyszer vége lesz.

Inkább az eszedre hallgass, a szív túl sokszor viszi tévútra az embert.

2019. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

A szívedre hallgass, bármi is van.

Esetleg tűzz ki egy időpontot, hogy meddig vagy hajlandó várni rá. 1-2-3 hónap?

2019. márc. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Én is szeretőkent válaszolok. Hazudik. Ne higyj neki, és tudom, hogy nehéz, de próbálj érzelmileg nem kötődni. Csináld tudatosan. Ismetelgesd, hogy ez csak szeretősdi. Azért izgalmas, azért érdekes, azért ilyen szívdobogtató, mert újdonság. Ha pedig komolyat akarsz tőle, mondd meg , hogy addig vége, amíg el nem dönti kit választ.

Szeretonek lenni hideg fejjel való gondolkodást követel. A szerelem nem tartozik ebbe a kategóriába.

2019. márc. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

"Még néhány dolgot el kell intéznie,de utána együtt leszünk"


Naiv lányka kábítása.

Ráadásul hazudott is neked az elejen.

Az agyadra hallgass, az mond igazat.

2019. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

A gyerekeim apjával hivatalosan szeretőként kezdtem, mert volt felesége, amikor megismerkedtünk.

De nem kellett 2 hét se, hogy elköltözzön, egy hónap múlva meg már váltak.

Ha egy pasi szerelmes, akkor az lép. Azonnal. Ez ennyire egyszerű.

2019. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
En is feleség lettem :) , csak sokan szeretik azt mondani , h jajj csak üríteni kell az uj ! Persze :) Van ilyen is biztosan , de legtöbb ember aki mar kifelé kacsingat annak nem jo amiben bennne van! Szoval nalunk is azt mondta a felesége , h en csak szexre kellek , aztan megis en lettem a feleség , o az ex ! Te tudod azt érzi egy no , h érdemes-e várni , az en ferjem munkából hozzam rohant , es velem aludt , nem a feleségével ! Szoval ezt tudnod kell , hogyan viselkedik veled!
2019. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Utoldo,akkor most boldog vagy,hogy te lettel az uj feleseg...

Micsoda elegtetel lehet...

Cdak aztan nehogy te is exnej legyel par ev mulva...

2019. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Kedves utolsó 🤣Nyugodj meg boldogok vagyunk , mar 13 éve!!Es ha mar nem lennénk ,akkor külön kell menni! Sose ertettem azokat a nőket ,akik kapaszkodnak egy férfi után ugy , h látják , nem szeretik oket !
2019. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ.Még van másfél hónapja.Van kitűzve idő. A lakás tartja jelenleg össze őket állítólag, de én nem tudok benne bízni.Próbálom úgy felfogni,hogy csak szórakozás a magányos hétvégéknél ez is jobb.De így én biztos nem sokáig tudom csinálni.
2019. márc. 3. 07:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fűznék a dologhoz vérmes reményeket, kérdező. Hanem tennék róla, hogy én legyek az a nő, aki mellett la akar majd horgonyozni. Többen hoztak fel pozitív példát, de kb 5x ennyi negatív esne rájuk. Nem azért, mert egy szemét pasiról beszélünk,hanem azért, mert a kereslet termeli ki a kínálatot. Ha nem lenne ennyi könnyen kapható nő, a pasi is behúzná fülét-farkát, és megmaradna a langymeleg kapcsolatában, amíg végül szakításra kerül a sor.
2019. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!