Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkereséskor a személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereséskor a személyes találkozó előtt kb. egy hétig nem beszélünk neten. Ez rendben van így? Harminc feletti korosztály.

Figyelt kérdés

Első körben én a következő a lentebb olvasható témában látok nagy problémát, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Netes ismerkedés után találkozni fogunk, viszont különböző munkák, teendők (harminc feletti korosztály) miatt sem én, sem a másik fél nem ér rá most egy hétig találkozni. Ezzel nincs is gond.


Ami érdekel, hogy mit gondoltok arról, hogy ebben az egy hétben még beszélgetni sem fogunk, sem neten - írásban, sem telefonon.

Ez így rendben van? Nem hal meg ez alatt az egymás iránti érdeklődés a tali előtt?


2019. júl. 28. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
nekem fura lenne. mintha nem is erdekelnem.
2019. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hal meg a nagy érdeklődés, mert nincs. :D Napi pár mondat munka után lazán beleférne. Azt a hatást kelti, hogy egy a többi közül és majd a randi dönt.
2019. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi értelme ennek? Ha érdekel valaki, keresem a társaságát. Ha személyesen nem megy, akkor virtuálisan.
2019. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyetértek veletek.


Már-már úgy gondolom, hogy a kitűzött találkozónak nem sok értelme van.

2019. júl. 28. 12:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős! Ha valóban érdekelnéd akkor naponta legalább pár mondatot tudnátok egymással váltani. Ebből tényleg csak az van, hogy le lett dumalva a randi, de különösebben nem érdekel az egész.
2019. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Vannak olyan emberek akik nem élnek, vagy nagyon minimális a virtuális jelenlétük.


Nekem volt olyan hölgy (30 közepe) aki munkahelyéről meg otthonról is e-mailben kontaktolt. Egyik levélváltásunk alkalmával elkértem a mobilszámát és elhívtam talira. :)

Nagyon régi iphoneja volt, amin nem volt előfizetése és nem akart vele vacakolni.


Az exemre társkeresőn írtam rá, megadtam az e-mail címem és ott válaszolt a megkeresésemre. Emaileztünk egy hétig aktívan és a többi már történelem. :) Ő is nagyon zárkózott személyiség volt, maximum munkaidőben kapcsolta be 10 percekre a mobilján az adatkapcsolatot. Amikor meg hazament, akkor a házi teendők miatt (nagy ház, állatokat tartottak) maximum este kapcsolta vissza, hogy tudjunk beszélgetni, ha távol voltunk egymástól. :)


Szóval vannak ilyen emberek is, de persze azért egy röpke hívás erejéig beleférhet, ha érdekled a másikat. :)


40F

2019. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy társkeresőzöm, de ha 1 hétig nem érdeklődik találkozó előtt mindennap, akkor valószínűleg oda már iktatott be mással randit. Ha az összejön, akkor lemondja a veled történő találkozót. 37N
2019. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem feltétlenül negatív dologra kell gondolni...

Egy idő után én is kifogyok a szóból, és csak a személyes találkozás lendít tovább. Ez nem azért van mert nem érdekel a hölgy!

2019. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura ebben, hogy előre kijelentette, hogy egy hétig virtuálisan sem fogtok beszélni...
2019. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit odébb vagyok még a harminctól de ha nincs kölcsönös érdeklődés én le szoktam mondani a randit, hogy úgy látom ez igencsak egyoldalú és kár lenne erőltetni, illetve egymás idejét vesztegetni. Ha nincs kommunikáció nekem nincs találkozó sem.


Férfi vélemény... 😂

2019. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!