Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, hogy 2 gyermekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy 2 gyermekes nőként gyermektelen párt keresek társnak? Miért kell ezért beszólni? Miért nem lehet egyszerűen csak figyelmen kívül hagyni az adatlapot?

Figyelt kérdés
Regisztrálva vagyok egy társkereső oldalon, ahol be lehetett jelölni, hogy a leendő páromnak legyen-e gyereke és beírtam, hogy ne. Erre kapom az íveket, hogy hogy képzelem.... Azt sem értem, hogy ezért miért veszi valaki a fáradtságot, hogy ezt megírja levélben. A volt férjemnek 3 gyereke is volt az előző házasságából, akiket ő nevelt, így van benne tapasztalatom, hogy miért szeretnék inkább gyermektelen párt. Ja és 35 feletti korosztályról van szó.

2019. júl. 13. 10:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Nekem meg a kövér lányok “szólnak be”, hogy azért nem találok értelmes nőt, mert őket elutasítom... 180 centihez vagyok 69 kiló, ők meg 160-170-hez 80-90. De ja, biztos adnom kéne nekik egy esélyt 😂
2019. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

Csakis azért,mert nem tűnsz egy szeretetteljes,odaadó nőnek.Azt a látszatot adod,hogy még a saját gyerekeid is terhesek,és nem akarsz rajtuk kívül akár csak egy plusz "koloncot" is a nyakadba venni.

Az hogy emiatt még írnak is,az csak azért lehet,mert próbálnak.észhez téríteni.

2019. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Te se akarod maset nevelni, akkor miert varod mastol, hogy a tiedet nevelje??? Komolyan mondom az eszem megall, hogy milyen nok vannak.


A 2 gyerek az NAGY gond, ott van az apjuk is, akit nem lehet figyelmen kivul hagyni, a gyerekek kore kell tervezni mindent, es a pasas mindig masodik lesz, a gyerekek utan.

Miert lepodsz meg, hogy a gyermektelen ferfiak nagy tobbsege nem akarja maset nevelni?

2019. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek szeretnek beszólni, ennyi rá a magyarázat. Nem tudsz mit tenni, a neten mindenki szabad préda, töröld őket a francba. Ez a levélben bántalmazás az ovis hajhúzgálás felnőtt verziója, úgy akarnak maguknak figyelmet, hogy bántanak másokat.
2019. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem azon lepődőm meg, hogy nem akarják, hanem azon, hogy miért kell írni csak azért, hogy beszóljanak.

Nem terhesek a saját gyerekeim számomra, de volt hogy 3 nem sajátot is neveltem és folyamatosan megkaptam tőlük, ha kértem valamit pl. pakoljanak rendet a szobájukban, hogy nem vagy az anyám.... A volt férjem persze melléjük állt, hogy csináljam én meg, ne ba.....sam őket. A saját gyerekem megcsinálta kérésre.

2019. júl. 13. 10:25
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Háát,tedd magad egy gyerektelen férfi helyébe.
2019. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, súly ügyben is megkaptam, megértelek. 160-hoz 70 kg vagyok, ami túlsúlyosnak számít(igaz mindenhol van méretem), de mikor megírom valakinek válasznak, hogy nem az esetem, akkor megy szintén, hogy dagadtként miért nem adok esélyt a 110-130 kilós mackó vagy a 65 kilós vékony alkatúnak.
2019. júl. 13. 10:31
 8/26 A kérdező kommentje:
Ha a helyükbe teszem magam, sem írok csak azért valakire rá, hogy beszóljak neki. Akkor egyszerűen csak figyelmen kívül hagyom az adatlapját és ennyi.
2019. júl. 13. 10:33
 9/26 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, internet. Aki társkeresőzik nem normális bocsi.
2019. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Akikne van azok rossz szemmel fognak rádnézni emiatt.Akiknek pedig nincs,azok ámulnak,hogy mégis miből gondolod,hogy ha Te nem akarsz más gyerekével foglalkozni,akkor majd egy egyedülálló akar a Tiéddel.

Akik írnak,azokat felbőszíted ennyire.

2019. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!