Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkereséskor a személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereséskor a személyes találkozó előtt kb. egy hétig nem beszélünk neten. Ez rendben van így? Harminc feletti korosztály.

Figyelt kérdés

Első körben én a következő a lentebb olvasható témában látok nagy problémát, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Netes ismerkedés után találkozni fogunk, viszont különböző munkák, teendők (harminc feletti korosztály) miatt sem én, sem a másik fél nem ér rá most egy hétig találkozni. Ezzel nincs is gond.


Ami érdekel, hogy mit gondoltok arról, hogy ebben az egy hétben még beszélgetni sem fogunk, sem neten - írásban, sem telefonon.

Ez így rendben van? Nem hal meg ez alatt az egymás iránti érdeklődés a tali előtt?


2019. júl. 28. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ő mondta, hogy egy hétig ne írjatok és ne is telefonáljatok? Vagy ezt megbeszéltétek?
2019. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Amikor megbeszéltük az egy hét múlva esedékes találkozót, úgy köszönt el, amiből világosan lejött, hogy a találkozásig nincs több mondanivalója, vagy akár kérdése.


Egyébként az elmúlt egy hétben valóban nem kerestük egymást, így már írtam neki egy elköszönő üzit, főleg az érdeklődés hiánya miatt.


Köszönöm a tanácsaitokat! :)

2019. aug. 4. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!