Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bírom az ilyeneket (lásd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírom az ilyeneket (lásd alább), mikor az ember hosszú idő óta egyedül van, segítséget kér és éppen azért kéri, mert tapasztalatlan, erre elintézik egy ilyennel. Vagy ez ilyen elcseszett humor lenne?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

"A te hibád te lúzer/fejezd be a rinyálást/járj gyúrni/fejleszd magad/legyél boldog egyedül." Ja, hogy nem tetszenek ezek a lózungok? "Dögölj meg egyedül! Mert megérdemled." ilyesmikre gondolsz? :D

33/f

2019. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Lepontozhattok, de szerintem minden az önismeretre vezethető vissza. És az ebből fakadó önazonosságra illetve arra, hogy akarsz-e változtatni.


Önismeret az, hogy miért vagy elhízott, miért várod el, hogy szeressenek "nem top" állapotban, te miért nem szeretsz másokat "nem top" állapotban, miért nem érdekel, hogy mások vonzónak lássanak, mikor te is látod, ha valaki vonzó vagy nem.


A külsőre tényleg csak sablon válaszokat lehet adni, de attól, hogy sablon, nem biztos, hogy nem igaz. A belsőre nehéz. Én pl. soha nem mondok olyat, hogy menj buliba ismerkedni, mert ismerem magam, és én soha nem mennék olyan helyre, ahova alapból nem járok (önazonosság). Azt viszont nem tudom, más hova jár önszántából, ezért van az önismeret.

2019. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem, egyszerűen arról van szó, hogy az ilyen kérdezőknek már nagyon kevés írásbeli megnyilvánulásából is egyértelmű, hogy szinte mind teljesen reménytelen eset, kb. autista szintű az "érzelmi intelligenciájuk" (= valójában annak lényegében teljes hiánya). És megdöbbentően sokan van belőlük, legalábbis itt, aminek valószínűleg az az oka, hogy az életüket lényegében a gép előtt élik. Mivel nagyon is valószínűsíthetően az ezt megelőző 2-3 évtizedben is ezt tették, ezért lényegében SEMMILYEN társas készségük nem fejlődött ki. Aki ilyenné vált, az minimum 5-10 év alatt tudná behozni ezt az iszonyatos lemaradást, és akkor még határtalanul optimista voltam. Jobb lenne egyébként, ha azt írná mindenki, amit valóban gondol, hogy inkább ne ismerkedj, kíméld meg a többi embert attól, hogy pusztán a lényed milyenségével pokollá tedd az életüket?
2019. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

Ezekről a kérdezőkről süt, hogy utálják önmagukat. Ha valaki kritizálja őket, vagy visszautasítja, az a világ krvája. Mert persze a sikertelenségükért csak a nők hibásak, akik visszautasították őket.


Namármost ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Ezeknek a pasiknak valami defektje van. Hogy mi, azt innen nem tudjuk megmondani. De pont erre való az önismeret, ezért ez a legfontosabb tanács.


Emellett nyilván a járj közösségbe, légy nyitott, hiszen új emberként, új lányokat kell megismerni. Mi többet tehetnénk innen a nappalimban, ahol semmi sem történik, csak Voldemort éppen kinyírja Harry Pottert a Coolon?

2019. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 LazyJones ***** válasza:
92%
Nem elcseszett humor, ez a valóság java, amit nem tudnak emberek értelmezni. Valószínűleg pont azért, amiért csajozni sem tudnak. Flörtölgetni, hülyéskedni lehet technikával, és betanult pózokkal, de abból nem lesz kapcsolat, ha nincsen mögötte az ember, ahhoz viszont ezek kellenek, amiket említettél. Évekig voltam egyedül, próbálkoztam mindennel, sikertelenül. Azután feladtam, elkezdtem önmagam lenni, önmagamat adni - a többi meg már történelem.
2019. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!