Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más pasi is érzi úgy rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasi is érzi úgy rajtam kívül (akik nagyon hosszú ideje egyedül vannak) hogy nem is nagyon vágynak már barátnőre, annyira megszokták az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem hogy különböző fázisokon mentem át :


1 : dühös, csapongó voltam 17-23 között, hajtottam a nőkre ezerrel, nagyon zavart hogy nincs senkim


2 : 23-26 : lenyugvás korszaka, elkezdtem abbahagyni az udvarlást


3 : 26-mostanáig : Beleszoktam az egyedüllétbe, megszűnt az elemi vágyakozás barátnőre, társra, kapcsolatra. Már csak a szexualitás hiányzik néha.


A 3. óta pedig felszabadultságot érzek, a közérzetem sokkal jobb mióta nem sóvárgok nők után. Megvilágosodtam, rájöttem hogy nők nélkül is van élet.


F/28


2019. febr. 1. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Jelen

34F

2019. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Juhuu.

#napihisztizekmertnincsnőmkomment

2019. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez valóban így lenne, nem hánynád tele értelmetlen kérdésekkel az oldalt, hogy figyelemért és szeretetért qrvulj.
2019. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem érzem így. Szeretném ha találnék egy rendes nőt, akivel tökéletes lenne a kapcsolat.

De ahogy telik az idő erre egyre kevesebb az esély.

Reménykedni szerintem mindig fogok, hogy majd csak jön valaki aki belémszeret.

2019. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!