Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl csendes vagyok a lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl csendes vagyok a lányokhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy dumás, szószátyár pali. Nem tudom a lányokat szóval se tartani, mert nem is hiszem, hogy képes lennék e akárkivel is beszélni. Az ismerős lányokkal ilyen gondom nincs, velük tudok dumálni, bár néha akkor is zavarban vagyok.
2019. júl. 29. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Vannak csendes lányok is, őket keresd. Komolyan írom.
2019. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Tarts ki egy táblát, hogy Néma vagy, de dumálnál valakivel, és zárójelben vésd oda, hogy nagyon erős az alkarod.
2019. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

A csendes lányokat keresheti, ha nem tud velük vonzóan kommunikálni, akkor ott sem lesz esélye.


Vagy nem láttátok még, hogy a törékeny, csendes lányok egy nagydumás férfival vannak együtt?


Változz meg, Kérdező


Olvass sokat, fejleszd a szókincsed, szerezz élményeket, amikről tudsz beszélni.

2019. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Találj csendes lányt!
2019. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

#3


Szóval szüntesse meg a jelenlegi önmagát és álljon be kismilliárdadik klónnak a nagydumások közé, akik általában egyenszöveggel és egyenstílussal rendelkeznek.


Esetleg olyan opció nincs, hogy javítson DE tartsa meg a jelenlegi személyiségének értékes részeit?

2019. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell megváltoznia, csak rá kell jönnie, h a beszéd (az írás, stb.) semmi más, mint hogy magunkat segít megmutatni a másiknak. Add magad, engedd, h a másik ember (jelenesetben egy lány) megláthasson/megismerhessen téged. Igen, ehhez bátorság kell, egy megelőlegzett bizalom, de ha nem beszélsz, akkor hogy tud megismerni?

Gondolkozz el ezen egy picit. És beszélj, mutasd magad. :)

2019. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6


Én állandóan beszélek másoknak (vagy épp írok) mégsem akar megismerni senki. Pedig - remélem - nem én vagyok a legrosszabb a világon, vagy ilyesmi.

2019. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

@III.Edricus Anxious


Nem értem, mi baj van azzal, ha megszünteti a jelenlegi önmagát, épít egy új személyiséget aminek következtében nők is lesznek az életében.


Természetesen nem kötelező, maradhat így is, aztán majd a szerencse dönt: vagy összejön neki egy csaj, vagy nem. Végső soron meg prostihoz is lehet menni.


Ez ám a férfiélet... .D

2019. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a legrosszabb, de esélyes vagy a 2. helyre. :) Vicceltem. Nem tudom, lehet, h csak te gondolod, h nem akar megismerni senki sem. De, minél több emberrel beszélsz, annál nagyobb az esélye, h vkit egyszer nagyon érdekelni fogsz. :)
2019. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

#8


De pont ez a baj ezzel, hogy ezzel gyakorlatilag a jó részét is eltünteti a jelenlegi személyiségének, ha az egészet lerombolja és pontosan olyan lesz, mint a többezer másik akik kötelezően ugyanazt mondják és teszik, "mert azt mondták, hogy úgy kell". Ebben hol van az individualizmus?


Fejlődni kell, de a régiek közül a jók megtartásával. Sok olyan embert látni aki fejlődik, de valahogy az egész régi önmaga "megsemmisül" és annyira más személyisége lesz, hogy az a rész is eltűnik, ami előtte jobb volt. Ez olyan, mint amikor egy alapvetően jólelkű ember, pozitív célokkal hatalmat kap és ettől megszédül és utána már nem lesz az, és ő maga sem veszi észre, és míg előtte ott volt a fülében a "lelkiismeret", utána már nincs.

2019. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!