Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért megszakította a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megszakította a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Elég régóta beszélgetek/ ismerkedek egy lánnyal. Elmondtam neki, hogy az exemmel tartom a kapcsolatot.Azóta hallani sem akar találkozásról és befejezte az ismerkedést, mondván sajnálja ezt a helyzetet, de ő ilyen szituációba nem akar belekeveredni, mert összetörném a szívét. De az összes barátnőmnek ez volt a baja, hogy azzal az egy exszel még tartom a kapcsolatot. Jogosan sértődött meg?
2019. júl. 30. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik még mindig érzel iránta valamit szerintem.
2019. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanulsz a saját hibádból? Az a baj, hogy úgy fogalmaztad meg, hogy a legrosszabbat gondolhatja. Ő kérdezett rá? "Tartod az exeiddel a kapcsolatot?" "Igen" mert akkor az ő fejében a legrosszabb opció volt. Máshogy kell ezt tálalni.
2019. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy néha összefutunk sportolni vagy megiszunk valamit.
2019. júl. 30. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez így rendben van? Te örülnél neki, ha a kiszemelted az exélvel randizna? Azzal nincs baj, hogy kapcsolatot nem szakítod meg, de közös programokat nem kéne szervezni.
2019. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Hatalmas szerelem volt akkor nektek ha még havonta 1-2x nem ülnétek be vele megbeszélni hogy kivel ki van! Ostobák...
2019. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális esetben exszel nem tartjuk a kapcsolatot azért ex. Én se találkoztam volna veled, meg is érdemled.
2019. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanuld meg: a nők számára az exnők olyanok, mint a leprások. Mindegy, mit mondasz, mit csinálsz, örökké gyűlölni fogják egymást azok, akikkel van vagy volt dolgod, vagy akár felmerül bennük ennek a leghalványabb gyanúja.


Én minden exnőmet szeretem, és néha találkozom velük, pedig már egyiktől sem akarok semmit. De ezt a szokásomat csak a legritkább esetben sikerült elmagyarázni az aktuális barátnőimnek anélkül, hogy ebből hatalmas sértődés, hiszti vagy összeveszés kerekedett volna. Én sosem tiltottam a barátnőimnek, hogy találkozzanak a fiú barátaikkal vagy exfiújukkal, elfogadtam, hogy ők is jó viszonyban maradtak, és bíztam bennük annyira, hogy nem csábulnak vissza. Ha meg igen, akkor az annak lenne a bizonyítéka, hogy nem szeretnek eléggé, akkor hadd menjenek.


Ha jót akarsz, titokban találkozz az exnőddel, nem kell a mostaninak mindent tudnia.

2019. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!