Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megszakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megszakította miattam a fél baráti társaságával a kapcsolatot, de fogalmam sincs h mégis miért. Nem akarja elmondani! Tippek? Srácok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokan nem nézik jó szemmel h együtt vagyunk. Illetve senki...se a szüleink, se a barátaink. Pedig helyes, rendes srác, én is normális lány vagyok. És szeretjük is egymást, nem értem h kinek mi vele a gondja, nem is nagyon érdekel.


Viszont egy ideje a párom nem beszélget egyik közeli haverjával sem, már korábban is gondoltam h miattam, ő egy szót sem szólt h mi történt. Én meg nem szeretném ha haragban lennének, mert hát mégis csak barátok... ma elment mellettünk az egyik régi barátja, egymásra se néztek, semmi, nem is köszöntek. Nem tudom miért mérgesek, vmi olyasmi lehet h szerintük csak velem van. De ez nem igaz hiszen heti 2x3x találkozunk csak pár órát, egyszerűen túl sok a program mindkettőnknél. És én sosem szívtam a vérét ha a barátaival volt..:/


De az egyik családi barátja ugyanezért utál engem, és oltogatják folyton gondolom a hátam mögött. Őt nem izgatja, de engem zavar, azt sem akarom h ezért mindenkivel meg kelljen szakítania minden kapcsolatot. Párom csak annyit reagált h hagyjam, mind i.dióta.


Mit lehet ilyenkor tenni?


2018. máj. 25. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra tudok tippelni,hogy valami olyat mondtak neki rólad,ami neki nagyon rosszul esett és ezért megszakította a kapcsolatot.


Egyébként nekem is volt olyan kapcsolatom,ahol az exem mikor összejöttünk,nem járt szinte sehova. Hiába mondtam neki,hogy menjen. Már én éreztem magam rosszul,hogy olyan, mintha tiltanán,de pont ellenkezőleg történt. Én piszkáltam,hogy menjen már. Az érdekesség,hogy szakításunk után majd 2 évvel véletlen összefutottunk egy régi jó barátjával,és azt mondta,hogy azóta azt se tudja mi van vele. Teljesen eltünt az életéből.

2018. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ezaz h ő meg nem hanyagolta el egyikőjüket sem...a családi barát...na azt meg inkább hagyjuk, azt ő ignorálja mert minden nap órákat akar vele beszélgetni (sztem melegfront)..
2018. máj. 25. 21:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól összehoztuk...velem a szüleim nem beszéltek mikor elmondtam h vele járok, ő meg most a barátaival van fasírtban :( pedig olyan boldogok lennénk..
2018. máj. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!