Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hasonló beállított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hasonló beállítottságú nő használ tindert?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam akinek magas az EQ szintje, tudja azt hogy az élet sokkal több mint amit a szem érzékel, vagy amit az egó el akar hitetni.

Akit érdekel a pszichológia az emberi viselkedés, esetleg meditál,olvas könyveket de mindeközben foglalkozik is magával az élettel.

Nem szeretem a "small talk"-okat pl egy randit is úgy képzeltem el hogy elsétálunk valahova, és beszélgetünk sokat érdekes témákról, a múltról...stb

Tudom ez most kesze-kusza ahogy így megfogalmaztam, de remélem értitek nagyjából ezt a beállítottságot. Ez nem azt jelenti hogy ez az ember befelé forduló, félénk legyen csak legyen egy ilyen oldala is. Voltam fent nagyon régen tinderen, de akkor csak a magamutogatás ment, hogy kinek mije van...stb 22/F



2019. júl. 30. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem valószínű és hasonló beállítottságú férfiként én a helyedben nem Tinderen keresnem életem szerelmét.

23/F

2019. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beállok a sorba, sokat gondolkoztam én is hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni. Tinder offos...


22F

2019. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, de negyvenes korosztály.
2019. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Én találok ilyen lányokat (vidéken, nem Pesten), de ez mellett hozzátenném, hogy ezek a nők is keresik a jóképűséget, izmosságot, egzisztenciát, tökös, magabiztos, férfias, domináns, humoros, beszédes viselkedést.


Szóval ezek közül is érdemes minél többen minél jobbnak lenni. Még most, időben értsétek meg, hogy a belső és a külsőségek nem elválaszthatóak egymástól. Erre olyan 21-22 évesen jöttem rá és azóta sokat változtattam az életemen a külső dolgokban is.


25/F

2019. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

> Én találok ilyen lányokat (vidéken, nem Pesten), de ez mellett hozzátenném, hogy ezek a nők is keresik a jóképűséget, izmosságot, egzisztenciát, tökös, magabiztos, férfias, domináns, humoros, beszédes viselkedést.

Még szerencse, hogy a helyesírást nem keresik.

2019. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehet tinderen nyúédzs-ezós csajokba botlani, de szerencsére ez a szint az idősebb korosztályra jellemző.
2019. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Én is ilyen vagyok, csak más korosztály. Sosem használtam tindert, neked sem javaslom. Esetleg egy másik társkeresőn nézzél szét, ilyen hagyományosabb típusún.
2019. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!