Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg ilyen nehéz (sokszor lehetetlen) a pártalálás, mint ahogy itt azt beállítják?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 13:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
26%

A 14-es jól írja. Röviden vegyünk 100 férfit és 100 nőt. Ha mondanánk nekik, hogy álljanak párba, akkor a nők 80%-a mondjuk a legjobban kinéző 20 férfit akarná. És a legjobban kinéző férfiak bele is mennének, hogy több nőt egyszerre, mert miér is ne?


Rengeteg férfi tart két nőt, de ahogy megyünk felfelé gazdagságban, vonzóságban, az ennél több sem ritka. És nem, ezen nők egy jelentős része csak azzal az egy férfival van olyankor, vagy legalábbis akkor is viszonylag kevés férfi foglal be sok nőt.


És ne értsétek félre, az átlag férfi is a jó nőt akarná első sorban, csak a jó nő nem áll le vele szexelni úgy, ahogy a jó pasi leáll az átlag csajjal. A nőkben az van, hogy egy férfit akarnak, de az a legjobb legyen, a férfiak meg lehetőleg minél több minél jobb nőt. Ilyen értelemben egyik nem sem normális.

2019. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%

"És a legjobban kinéző férfiak bele is mennének, hogy több nőt egyszerre, mert miér is ne?"


De a nők ebbe nem mennek bele. Lehet, hogy ha te jól néznél ki, dugogatnál több nőt, de az nem kapcsolat.

2019. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%
Szerencsétlenül lettek nevelve némelyek. És itt siránkoznak, ahelyett, hogy felállnának a gép elől! Sajnos szomorú, hogy sokan önsajnáltatás árán akarnának kapcsolatot!
2019. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21%
Igen, keserves. Szinte már lehetetlen is...
2019. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván könnyebb és nyilván nagyobb eséllyel indul az aki...


jóképű és gazdag, vagy csak az egyik.


Ez teljesen érthető is.

2019. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
80%

Milyen jó, hogy a nők ezek szerint mind egy szálig a végletekig hűségesek, és olyan elő se fordulhat, hogy egy nőnek van több pasija.

Ugye?

Mindig is tudtuk, hogy kizárólag a férfiak hűtlenek. Ugye, ugye?


Az meg csak kitaláció, hogy egyes nők egyenesen abból élnek, hogy több férfi pénzeli őket szexért cserébe.


😂😂😂

2019. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
78%
Énszerintem sok magányos ember jár a Gyakorira. Tehát lehet, hogy ez csak a Gyakori statisztikájára levetítve van így. Vagy nem tudom. Lehet, hogy mindig pont ugyanannak a pár szomorú embernek a kommentjét látod. De egyébként szerintem például a magyar férfiak többségében gyönyörűek, meg szerintem van kellő intelligenciájuk is általánosan szerintem ez lehet jellemző, meg még hogy a személyiségük is cuki, hogy tökre jóindulatúak, meg van bennük pl együttérzés mások iránt, és szóval szerintem a magyar pasik tök jók! És nem kérek priviket, van szerelmem. Ő is egy olyan csodálatos példány. :) De pl ha meg valaki nem olyan szép, nemtom, milyen mértékben tudja kompenzálni jószívűséggel. Én asszem, hogy talán tudja. De nem minden esetben, de ha a sorsában dolga van egy adott másik illetővel, akkor igen. Ja és igen, tényleg, bedobtam ide a sorsot. Akiknek dolguk van egymással, azok egymásra tudnak találni:):):) De mondjuk, ha megtalálják egymást, akkor se biztos, hogy összejönnek, mondjuk ha még nincs is kapcsolatban egyik se. Szóval igazából nem tudom.
2019. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
30%

Igen, a többségünknek kib***ottul nehéz, akár lehetetlen.

30F

2019. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
93%
27-es, én örülnék, ha ezt látnám. Akármilyen fórumon vagyok, olvasom a férfiak kommentjeit és tényleg viccesek - egymással. Amint nő kerül közéjük, vagy nőkről, zaklatásról, abortuszról van szó, átváltoznak azzá a magyar archetípussá, aki letörli a pörköltszaftot a bajszáról, majd nekiveselkedik gyűlölködni.
2019. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
27%

" nők nem feltétlenül tudnak egymásról. Bumm, rögtön 4 lány lefoglalva. "


Persze, nem tűnik fel neki semmi.

Hu de ostoba vagy.

2019. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!