Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nehezebb azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nehezebb azoknak a pártalálás akiknek tini korukban nem volt kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Mivel ugye nincs tapasztalatuk.

Nekem nem volt, de még így a húszas éveimben sem akar összejönni. Ha "időben" kezdtem volna akkor lehet könnyebb dolgom lenne?

Hány éves kor felett lehetetlen hogy valakinek összejöjjön? 23 évesen még van remény?


2019. júl. 19. 19:33
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
50%
igen az
2019. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

én csak azt tudom, hogy vége a nyaralásomnak, ma jöttem vissza szabiról dolgozni, k**úrvára sok a munka, ráadásul márciusban szakítás után haza kellett költöznöm.


és már csak 1 szál cigim van mára és holnap reggel minden kezdődik előröl...újra és újra

2019. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem meg nem nehezebb. Minden csak hozzáállás kérdése, és hogy te mit teszel azért, hogy legyen valakid.

Ha ugyanúgy csak a sült galambot várod most is, mint tinikorodban, akkor ugyanúgy nem lesz senkid, mint akkor.

2019. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nehezebb, de nem lehetetlen. A 15-16 éves tinik egészen máshogy gondolkodnak, mint a 20-30-as korosztály. Más számít egy kapcsolatban és máshogy élik meg. Jó, ha valakinek ez megvolt és nagyobb miatta az önbizalma, de egy felnőtt, komoly kapcsolatban sok minden más, hiába tapasztalt korábban. Nem vagy elkésve.
2019. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne nehezebb? Pont hogy huszonévesen van itt az ideje. Sose értettem amikor valaki tini fejjel kapcsolatoskodik. Minek? Ezer más dolog van amit abban a korban kéne csinálni. Engem 20 éves koromig baromira nem érdekeltek a férfiak, utána lett 1-2 kapcsolatom, majd 25 évesen férjhez mentem és boldog családi életet élek. Inkább csak előnyömre vált, hogy tinikoromban tanultam, hobbiztam és volt időm kiismerni magam.
2019. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem ertem mi koze van a tinedzserkori szarnyprobalgatasoknak a felnott parkapcsolatokhoz. De h konkret legyek 18 eves koromban csokoloztam eloszor, 19 evesen elso szex es a kov 18evben voltam 9emberrel, ebbol egyik sem volt egy ejszakas. A parom 24evesen vesztette el a szuzesseget es az azt koveto 18evben allitasa szerint mindent kiprobalt amit szeretett volna, sok baratnoje volt.

Ha megtalalod az okot ami miatt nem megy a csajozas, kitarto gyakorlassal, utanaolvasassal meg is tudod szuntetni.

En pl felenk voltam, ra se mertem nezni a kiszemeltre aztan belattam h ezzel igy sosem lesz pasim, egyszeruen fogtam es elkezdtem beszelgetni a masik nemmel. Az eleje kinos volt de aztan rajottem h uolyanok mint mi es nekik is vannak gatlasaik, paraik. 1even belul kotetlenul elcsevegtem barkivel es ez igy van a mai napig is.

2019. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem nehezebb, lehetetlen!!!


Tini korba tanulnod meg ennek a folyamatát minden jóval és rosszal. Ha ez kimarad akkor személyiség fejlődési zavaros vagy .

2019. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 felett tapasztalatlan férfiként elég nehéz!
2019. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Tulertekelitel a tinedzser eveket, ott az ember legtobbszor csak kanos/szukas es a szerelem erzesebe szerelmes, nem a masik emberbe. Nem ezen mulik.

Kerdezo, azt javaslom NE a korosztalyodban keresgelj, hanem 18-23 kozott.

2019. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!