Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ismerkednek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkednek a férfiak Facebookon? Nem gyáva dolog ez?

Figyelt kérdés
Már 40 éves vagyok és még soha írtam rá idegen nőkre Facebookon. Ha valakitől akarok valamit, akkor odamegyek hozzá, bárhol is legyen és ennyi. Soha nem fogok lealacsonyodni a mai elkorcsosult férfiak szintjére, akik spammelik a nőket, aztán ha 100-ból egy visszaír, arra recskáznak.

2019. júl. 30. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké.
2019. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Más idők járnak, jóuram. Ezek a mai fiatalok már így csinálják.
2019. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Miért lenne gyÁva? Ez is egy opcio a sok közül,és túlzásnak tűnik,hoy mindekinek írnának...
2019. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
ezek a mai gyerekek
2019. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is vallom azokat az elveket, mint te, viszont másnak ez nem olyan egyszerű. Neked rendben van az önbizalmad, nekik nincs, ezért csinálják, hogy online-on próbálkoznak.


Sajnos a mai fiatal pasik lemaradtak arról a korszakról, amikor virágzott a netes ismerkedés (2000-es évek). Myvip-en, chat.hu-n csak úgy dobálták a lányok a telefonszámokat, MSN címeket, meg sorra fogadták el a randikat kevés beszélgetés után.


A mai lányok az ilyesmi oldalakat már nem ismerkedésre használják. Akkor új volt, hiszen nehezen jutottak hozzá nethez, manapság meg már az a mindennapok része lett.


Függetlenül attól, azonban, hogy mennyire lehet ismerkedni a neten, minden pasinak meg kellene tanulni a valódi ismerkedést, hogy miként kell megszólítani egy nőt, és felszedni. Aki ezt nem tudja, az elég cinkes.

2019. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül gyávaság, manapság az emberek el vannak kényelmesedve. Ahogy igaz ez a háztartásra, fizikai munkára, úgy igaz a párkapcsolatokra, ismerkedésre is.
2019. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem a lepontozást :) ez is csak egy opcio mint irtam

Is aki tetszik szimpatikus nem azon múlik hogy facen irt vagy épp üzent valakivel vagy megszólított a busz megállóba.

2019. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
fogd már fel hogy aki neten nem kell 1000 nőből egynek se az élőbe se fog
2019. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a ma 20:45-tel, a kérdezővel (mert tényleg a spammelés a jó szó), sőt az utsóval is valamilyen szinten.
2019. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van nálam az hogy csak ismerős ismerőse jelölhet be és ha olyan üzenetet kapok mégis akkor tiltom.
2019. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!