Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változna valamit a nők társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változna valamit a nők társkeresési magatartása ha hirtelen valami ok miatt a férfiak fele meghalna?

Figyelt kérdés

Tehát szerintetek ha jóval kevesebb férfi lenne akkor mások lennének a nők, tehát inkább kezdeményeznének? Sokkal több pasinak írnának vissza? Vagy elvárásaik alacsonyabbak lennének stb.

Vagy ugyanilyen lennének az igényeik mert a nők ilyenek?


2019. júl. 31. 07:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Akkor sem jönnék össze kövér, lusta, igénytelen, tanulatlan, keveset kereső pasival. Az igényeim nem változnának, inkább vagyok egyedül, mint a nem megfelelő társsal.
2019. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Még többen sírnának itt, hogy "nincs pasym". 😭
2019. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Miért vâltozna?
2019. júl. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2019. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötelezō kapcsolatban lenni, meg nem vagyunk állatok, akik csak faj fenntartásból keresnek párt. Ezt kellene már felfogni...
2019. júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd szólj, ha van konklúzió, aztán csettintek.

33/f

2019. júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Nők=100 ezer nőnemű az 5 millióból ebben a kicsi országban, aki elég csinos, vékony, fiatal és pénzes, hogy vonzó legyen.

Ha a pasik felé kihal, akkor nem 4 millió (gyerekeket nem számolva) hajt rájuk, hanem 2 millió.

Akkor nem tudnának válogatni, ha marad 50 ezer férfi az 5 millióból, és rájuk jut 100 ezer jó nő, plusz mindenki más.

2019. júl. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%

7

Ez maximum a nőkre igaz.


A férfiaknak elég az, ha egy nő nem kifejezetten csúnya és nincs elhízva. Ez pedig a nők kb felére biztosan igaz. Ha végigmegyek az utcán, akkor is a saját korosztályomat nézve azt látom, hogy kb átlag minden második nővel legalább ha mást nem, de lefeküdnék csak külső alapján. Ugyanígy melóhelyen is ugyanez igaz, kb minden második nő.

Nem csúnya + nem kövér. Ennyi.

És egy viszonylag jobban kinéző férfi vagyok.


A nők ezt el tudják mondani saját magukról a férfiakra vonatkoztatva?

2019. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

#8: És eddig hány nőre mondtad azt, hogy őt elvennéd feleségül, és csinálnál neki egy gyereket?

Azt meg számold ki, hogy a "Te korosztályod" az hány főt takar. Ugyanis hihetetlennek fog tűnni amit állítok, de élnek nők 50 éves kor felett is, sőt sokkal többen vannak, mint a 30 alattiak.

2019. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

#8 Ez így nem igaz, mert aki nem érdekel azt eleve nem veszed észre, tehát bele sem számolod a kis szubjektív magán statisztikádba. Amúgy meg a "bejönne" nem azonos azzal, hogy össze is jössz vele. Én átlagos nő vagyok és fiatal koromban (még nem volt divat az internetes ismerkedés annyira, illetve fotó feltöltés, a fényképezős telefon akkoriban jött be stb)nem kellettem szinte senkinek évekig. Pedig egyetemre jártam, bulizni stb. Igen, olyan volt hogy részegen rám hajtott a buliban, vagy a tipikus lúzer csávó (nem átlagos, hanem mélyen átlag alatti)udvarolt egy kicsit. Olyan nem volt, hogy hozzám hasonló átlagos közeledett volna, mert ők mindig a csinosabb lányok körül hemzsegtek. Mindig ugyanazok körül a lányok körül voltak, még ha reménytelen volt a helyzetük, akkor is. Lehet, hogy közben úgy néztek rám is, hogy ez egy helyes, átlagos lány,megdugnám, de ettől még tény marad, hogy nem ismerkedtek velem normális pasik. 25 voltam amikor az első ilyen megtörtént, nagy szerelem lett, házasság. És nem egy adoniszra vártam: alacsony és csóró pasi a volt férjem. Akkor is azt volt, az is maradt.


Mióta elváltam, sok pasi érdeklődik, de nagy részt szex kapcsolatot akarnának csak egy elvált anyukával.Az meg nekem nem kell. Én normális kapcsolatot akarok, így inkább vagyok egyedül. És ez már válasz is a kérdezőnek: mi változna? Aki 100 pasiból válogathat, az akkor csak 50-ből fog. Aki nem fog ki jó pasikat, az inkább van egyedül. Nekem csak egyetlen egy kell, nem milliók. Én nem válogatni akarok, hanem értelmes kapcsolatot. Ha nincs, hát nincs. Most mondd meg: szerinted mi változna?

2019. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!