Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha holnaptól minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha holnaptól minden férfi kihozná magából a maximumot akkor megszűnének a társkeresési problémáik?

Figyelt kérdés

Akkor már vonzóak lennének a nőknek?


Mert nagyon sokszor csak ezt válaszolják itt a lúzereknek, hogy fejlesszék magukat.


Van itt olyan nő aki vállalja, hogy összejönne egy exlúzerrel, ha ő minden szempontból kihozza magából a maximumot.


2019. júl. 27. 19:22
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Nem provokációnak szántam a kérdést, csak érdekelne, hogy aki azt mondja egy lúzernek, hogy fejleszd magad és akkor lesz nőd, az valójában is összejönne Ő Maga is egy exlúzerrel, vagy csak úgy mondja.
2019. júl. 27. 19:25
 2/31 anonim ***** válasza:
23%
Csak ha sok pénzed van. :D True story....
2019. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Szubjektív, mint állat...
2019. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%
nem, mert a nők ugyanolyan rondák maradnának :D
2019. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha most tetszik a kinézete, életvitele, stb., akkor nem igazán nézem, hogy mondjuk 5 évvel ezelőtt hogyan élt. Persze ha mondjuk előtte drogozott, hajléktalan volt, stb., akkor ez adott esetben lehet kizáró tényező.


Az exem miután szakítottam vele, vissza akart kapni, le is fogyott, de az elmúlt vonzalmat sajnos ezzel sem tudta visszahozni. Úgyhogy végül is a helyzettől függ.


N

2019. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
# 4 Te bajod, hogy neked senki nem jó.
2019. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
38%

Nekem mindegy, csak főzzön rám ennyi kaját naponta.


Előétel [link]


Főétel [link]


Desszertnek: [link]

2019. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert vannak olyan képességek nem csak a külső terén amiket nem lehet fejleszteni.

És ez az amit a nők se a férfiak nem képesek megérteni.

Azt a bizonyos pluszt amitől férfi lesz a férfi .

Megy a totál egyenjogúság és stb , de minden nő annyit válaszol hogy valami fogjon meg , érezzem hogy nő vagyok...

Ezt pénzzel , edzéssel , tudással , stb nem lehet pótolni .

Ha ilyen egyszerű lenne akkor nem lenne ennyi lelki roncs “férfi”

2019. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Alapvetően mindig lesz sok ember akinek a "maximuma" számodra nagyon kevés lesz. Tehát mondjuk ahhoz képest, hogy erőszakos, gyűlölködő, hisztis gyerek volt férfi létére nyilván nagyságrendekkel jobb ha most már csak a nők felével erőszakos és csak néha jön rá a gyerekesség. De ez objektíven nézve még mindig nagyon kevés lesz.

Tehát sokkal több esélye lenne természetesen mindenkinek ha kihozná a maximumot magából, de szarból ugye nem lehet várat építeni. Hogyha a 10 az ideális állapot, ő régen 2-es volt de mostmár 5-ös azzal én még mindig nem tudnék mit kezdeni. Vannak persze kivételes emberek akik a nulláról fel tudják fejleszteni magukat a maximumra, de általában inkább a nagyon rosszból lesz egy elviselhető. Számomra az elviselhető kevés lenne, de biztos vagyok benne, hogy vannak nők akiknek ez a szint bőven elég, vagy ezt a szintet tartják a legjobbnak.

2019. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Sz*rból nem lehet várat építeni. Ugyanúgy nem lenne esélyem. Nincs értelme heteket, hónapokat szenvedni ha nem térül meg. Semmi garancia nincs arra, hogy pl kicsit lefogyva izmosodva automatikusan lenne barátnőm.
2019. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!