Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért determinálja ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért determinálja ennyire egy férfinak a társkeresési sikerességét a külső adottságai?

Figyelt kérdés

Saját személyes példámon megvilágítva nem illik rám a nők által megrajzolt férfi ideál.Itt nem arra gondolok,hogy kövér,duci vagyok stb,mert nincs semmilyen feleslegesem.Csak egyszerűen a testformám arányai nem a kívánatos kategóriában vannak.

Sportolok,amely valamelyest javított az összképen,de mivel elég nagy fejem van és a vállam csontozatából fakadóan elég keskeny.Ami aztán még jobban kihangsúlyozza,hogy milyen nagy is a fejem.

Mondjuk,ha szemnek kedvesebb arc lenne a fejemen az segítene,de ez se jött össze.Közel sem taszító vagy ijesztő csak egyszerűen olyan komolyabb érzelmek kifejezésére nem igazán alkalmas. Valahogyan összefolynak rajta a mimikák nagy része.Hiába vagyok a szőke,kék szemű valahogy nem passzol az arcomhoz ez a kombináció.

Míg elölről nézve nem hozza reggelente a frászt rám a tükörbe nézve ,profilból már kifejezetten ronda látványt nyújt.

A testalkatomra visszatérve rendszeresen járok edzésre,de egyszerűen senki nem mondaná,hogy láttam belülről ilyen létesítményt.Ez azért van,mert a testalkatom alapvetően vékony és ,amit fejlődés terén elértem az csak annyira elég,hogy ne azt mondják rám,hogy gizda vagyok.

Most ragozhatnám ezt még jobban,de összefoglalva az a lényeg,hogy nem indítom be a nők fantáziáját.


Folyamatosan próbálok ismerkedni nem annyira kényszeresen,nem minden időmet kitöltve.A sikerek viszont messze elkerültek.Nem igazán kaptam a nők részéről semmilyen pozitív visszajelzést a próbálkozásaimra.



2019. júl. 26. 07:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Ezzel nem tudsz mit tenni, max némileg javítani a helyzeten. Ne akarj szálkás lenni, tömegelj mindenképp és akkor arányaiban véve hozzáidomul a tested a fejed méretéhez. Legyen rövid a hajad és optikailag nem nagyobbítja a fejedet. Illetve próbálkozz nálad pár kategóriával lejjebb lévő nők között. Tudom szomorú, de a nőknek mindig jobb kell. Bárhogy is nézel ki, egy azonos kategóriájú nő akkor sem jöne össze veled, a nőknek mindig jobb kell. Vagy kompenzálni kell valamivel: pl. jó kereset, high-life életmód.
2019. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Örülj neki, hogy nem nőnek születtél, mert a férfiak számára elsődleges csak a külső megjelenés.


A nőknek is fontos, de nem a legfontosabb. A kisugárzásoddal van baj. Komoly önértékelési problémáid vannak, nincs semmi önbizalmad, ezt megérzik rajtad. Hozzá párosul, hogy nem vagy egy dalia és már nem is érdeklődik senki irántad.


Dolgozz magadon, hogy legyen igai önbizalmad. Magabiztos megjelenés a kulcs; ha a külsődből nem eredhet, akkor nézzed meg mi másod van. Amikor megtalálod a lényedben, hogy mi az az alap tulajdonságod, amire büszke lehetsz, lesz önbizalmad.

2019. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Mert egy nő társkeresési sikereit aztán nem befolyásolja a külső...


“Ronda, nagy fejem van, vékony gizda alkatom” - “Nem igazán kaptam a nők részéről semmilyen pozitív visszajelzést a próbálkozásaimra.”


Ha még a saját bevallásod szerint sem nézel ki jól, akkor miért várod, hogy a nők vonzónak lássanak? Miért kéne a nőknek a ronda pasikhoz vonzódniuk, vagy miért az ő hibájuk, hogy nem nézel ki jól?

2019. júl. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azt sehol nem írtam,hogy rondának tartanám magamat.

Hol írtam azt,hogy a nők hibája lenne?

Elég érdekes,hogy ilyesmiket látsz bele a kérdésembe...

2019. júl. 26. 08:06
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

“Míg elölről nézve nem hozza reggelente a frászt rám a tükörbe nézve ,profilból már kifejezetten ronda látványt nyújt.”


Most idézzem a többit is? Alapból úgy kezdted a kérdést, hogy kb miért fontos a nőknek a külső, ergo rájuk tolod a felelősséget azért, mert nem előnyös a külsőd és nincs nagy sikered. Ezért a genetikád lehet egyedül a hibás, nem a nők. Izom pedig azért nem jön rád edzéssel, mert valamit rosszul csinálsz, menj el személyi edzőhöz.

2019. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért vagy sikertelen a nőknél, mert olyan a külsőd, amilyen. Azért vagy sikertelen, mert nulla önbecsülésed van. És az önbecsülést nem a nők visszajelzéseiből kell felépíteni, mielőtt elmennél ebbe az irányba. Azt magadban kell elrendezni.
2019. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Evolúció.
2019. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Csak hiszed, hogy csak emiatt vagy sikertelen.


Lefogadom, hogy nem vagy tökös, magabiztos, jó dumás, humoros, domimáns sem. Ezekkel foglalkozz

2019. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha a paromat csak kulso alapjan valasztottam volna ra sem neztem volna... maradjunk ennyiben. Ehhez kepest... miota is? Lassan 8 eve vagyunk egyutt es mindennel jobban szeretem ;)
2019. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

"Azt sehol nem írtam,hogy rondának tartanám magamat."


Nem kell konkrétan leírnod, a fogalmazásod alapján elég egyértelmű.

2019. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!