Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nálatok 25-30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok 25-30 felett elvárás a saját háztartás, ház?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
igen
2019. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Ez olyan hogy önmagában nem kizáró ok de ha a csajra szintén pályázó xy-nak van veled ellentétben, akkor amaz lesz a befutó hiába idősebb sokkal és van neki már így is több nője
2019. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
ha nem is családi ház, de lakás igen
2019. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
A kedves válaszoló nőket kérdezném: Ti is fel tudjátok mutatni ezeket, vagy csak elvárás? Őszintén érdekelne, hogy krvlás megy vagy van saját egzisztencia is? Nem; az, hogy gyereket akarok nem mentség, bele kell neked is tenni a kapcsolatba a pncdon kívül mást is.
2019. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Saját ház vagy lakás nem, hiszen nekem sincs, de egyedül élek albérletben szóval az elvárás hogy ő is éljen egyedül. Szerintem nem lenne "jogos" elvárnom olyat amit én sem tudom nyújtani


30/N

2019. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem,mivel tuti,hogy én sem tudnám egyedül megteremteni. De együtt valakivel hátha. :) 24L
2019. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Négyes vagyok: Köszönöm a válaszokat, visszaállította a hitemet:) Jó éjszakát nektek.
2019. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Sőt...

26 éves vagyok,egyedülélek, a férfi aki tetszik jelenleg a szüleivel lakik,és idősebb mint én pár évvel...full nem érdekel... :)

2019. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, akiknek igen azokról általában kiderül, hogy 24 alattiak vagy örökölték vagy brutálisan munkamániásak. Honnan lenne saját lakasod 25-30 évesen? Átlagfizetésből sem, nemhogy mediánból (166 ezer). Ha 20 éves korod óta dolgozol, anyuval élsz és spórolsz akkor meglesz 30 körül az önerőd. Aztán találsz egy nőt,aki nem ott akar lakni, ahol te hitelre vasaroltál és megy a levesbe az egész.

Vagy egy zsákfaluban laksz, ott kijön olcsóbban. ;)


Most Budapesten saját lakás, egyedül, önerőből 30-35 alatt felejtős.

2019. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MolotovPunk ***** válasza:
69%
Kilences válaszoló jól írja.Sok 30 évesnek nincsen pénze saját lakásra.Még vidéken sem nagyon.Miből lenne?Még átlagfizetésből sem tudnak sokan félretenni.Főleg,ha albérletben él valaki egyedül és ezért komoly összegeket fizet havonta.Ebben a korban maximum 1-2 srác,vagy nő akad,aki örökölt pénzt,vagy anyu apu vett a huszonévesnek saját lakást...
2019. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!