Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire kelteném fel az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az a nagy harci helyzet hogy már jó ideje nincs nagyon társaságom vagy olyan akikkel szívesen mennék ide oda csak nem érzem magaménak a társaságot. Még ez nem is lenne akkora gond ha lenne egy barátnőm akihez bármikor fordulhatnék. De nincs és még nem is volt. Pedig átlagos vagyok ,kicsit kevés önbizalommal rendelkezem de sportos alkatom van mar jó pár éve rendszeresen kondizok, emellett van egy hobbim amit már 7 éve csinálok versenyszerűen és vannak benne eredményeim mert már tartottam magyar rekordokat és 1x magyar bajnok vagyok.(Meg persze sok érmem van) Butának se mondanám magam mert egyetemista vagyok(na jó attól még lehetek sötét:D) programozónak tanulok. Beszelni aránylag tudok mert akivel meg van az összhang avval nagyon jókat beszélgetek csak néha nagyobb társaságban nem tudok mert úgy érzem nem tudok mit hozza szólni. Félénknek nem mondanám magam mert többször is leszólítottam már lányokat utcán hogy elhívjam randizni. Volt akivel már randiztam de abból se lett semmi. Bulizni nem járok a társaság hiánya miatt ezért nagy részt itthon vagyok és próbálom hasznosan tölteni az időmet hogy azért jussak valamerre ha már szórakozásból kevés akad. A fő kérdés. Ez kizáró ok lenne nálatok lányok hogy egy kicsit antiszoc vagyok meg hogy kicsit otthon ülős vagyok(nyilván ezt én sem szeretem de azért nehéz egyedül bármit is kint csinálni) . Vagy jobban szeretitek az olyan férfi társaimat akik buliról bulira mennek és teli izgalmakkal van tele az életük?Nos megértem mert ebben a korban nekem is ezt kellene csinálni meg érre vágyok. 21/F



#magány #csajozás #valamittennikellene #nemVagyokSnowflake
2019. júl. 31. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
olvasás közben többen életüket vesztették az unalomtól
2019. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Nekem felkeltenéd az érdeklődésemet :)

21 \ L

2019. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

Az írásod alapján sajnos semennyire.

22

2019. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én azt elhiszem de nem kötelező elolvasni ahogy kommentelni sem(:
2019. júl. 31. 20:06
 5/24 A kérdező kommentje:
Akik szerintem nem miért? És akik szerint igen azok is nyugodtan leírhatják:)
2019. júl. 31. 20:08
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem csak antiszocok és bulimániások léteznek, ezt jó lenne belátni.

Véleményt csak akkor tudnék mondani, ha már jól ismernélek, mert lehet, ha eltöltenénk egy napot belédszeretnék, de az is lehet, hogy a végén már majd képen vernélek.

Szerintem próbálj nyitni mások felé, mert nem tűnsz amúgy rossz, irritáló vagy béna embernek, szóval hajrá.


20/L

2019. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
#3 vagyok. Többek közt azért, mert ebben a hosszú szövegben csak 1 darab vessző van, és az se néz ki jól :D
2019. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Használj VESSZŐKET!! Komolyan!
2019. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
Az antiszoc hajlam nálam kizáró ok.
2019. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jó de már én is untam ezt leírni. Ha most vesszőket is írtam volna bele akkor dupla ennyi idő lett volna megírni. Akit zavar azt meghívom egy randira. Ha fiú ha lany:P
2019. júl. 31. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!