Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek sokat várok el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat várok el? Nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Olyan férfira vágyom a tapasztalataim alapján: aki nem gépfüggő, aki szereti az állatokat, aki szeret okosodni, tehát eleve nem buta, akibe szorult egy kis romantika és több év után is elvisz mondjuk egy fagyira, vagy legalább benne van a közös programokban. Ezen felül legyen modern, ne a szüleivel éljen, legyen munkahelye, ne legyenek káros szenvedélyei, mint pl. alkohol és cigi. Férfiként a háztartásban lévő dolgokat megtudja szerelni részben, vagy egészben. Legyen jövőképe és életcélja. A házimunkában ő is vegye ki a részét. Ha muszáj, akkor megtudjon magának csinálni valami egyszerű kaját. Ne sajnálja rám a pénzt, tehát ne csak az érdekelje, hogy magára nem marad elég pénze.


Ezek között van olyan, ami már kicsit sok?

Pl.: ne lakjon a szülőnél lehet értelmetlen igény, de szerintem egy felnőtt, talpraesett férfi 25 év felett nem a szüleinél lakik. Kivétel persze, ha egyetem miatt lakik még a szülőknél. Szerintem aki már 4-5 éve dolgozik, annak kell annyi pénze legyen, hogy önálló életet kezdjen és eltudjon költözni otthonról.

Nem társkeresés céljából írtam ki, kérlek ne küldjetek üzit.



2019. júl. 31. 23:55
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
73%
Alap igények.
2019. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
14%
Én ilyen vagyok. Küldhetsz üzit ha érdekelnek a részletek... Lehet, hogy megéri...
2019. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ hány éves vagy, hogy nézel ki és hogy tranzakciós vagy validációs alapon élsz némi életet.

33/f

2019. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
66%

Én ennél jóval többet tudok, szóval így nem nagy igény.


Attól függ igazándiból, hogy ezeket te is tudod viszonozni, vagy sem. Mert ha 25-ön felül még szüleiddel élsz, vagy sokéves kapcsolatban nincs randikezdeményezésed, akkor ez így nagyon következetlen lenne.

2019. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Szép arcom van, a testem is jónak mondanám, bár vannak szépséghibáim, mint minden átlagos embernek. Szeretek okosodni, szeretem a művészetet, imádom az állatokat, nyitott vagyok más kultúrák felé, van házam, házias vagyok, tudok főzni. Nem sok kapcsolatom volt, mivel mindegyik több évig tartott. Futókalandjaim se voltak. Igényes vagyok, szeretek szépítkezni, de nem szeretek sminkelni, tehát az arcom általában természetes hatású. Nem járok szoliba, mert szeretem a fehér bőröm. Póthaj meg műköröm sem kell, mert annyira nem érdekel. Műköröm max amiatt kellhetne, mert a sok takarítástól mindig letörik a körmöm. Rossz szokásom, hogy szeretem játszani a cselédlányt, emiatt folyton a férfi kedvében járok és túlságosan elnéző lehetek. Van jövőképem, van életcélom és tovább szeretném magam képezni a későbbiekben. Ezek alapján vannak a fenti igényeim.
2019. aug. 1. 00:14
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Persze, itt gyk-n mindneki ilyen :D


Nekem volt szerencsém 18 évesen külön költöznöm mert hát gondolni lehet, szülők miatt és nekem ebben semmi érdemem nincsen. Gondolom te is hasonló helyzetben vagy a saját házaddal. De azt nem szabad elfelejteni, hogy ha tegyük fel valaki keres nettó 200-at és nem költ semmire, akkor 5 év munkával meg tud takarítani 12 millát legjobb esetben.

De nyilván nem fog annyit. És nem éri meg albérletbe költözni. Sok embernek szülők se tudnak segíteni hitelt se felvenni. Egyetemistát kivételnek írtad szerencsére, pl sok esetben 23-4 évesen végzik el a nehezebb szakokat. Aztán onnan saját ingatlan vagy albérlet fényévekre van egyedül.


Tehát szülőktől külön élés szerintem nagy elvárás lehet.

2019. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
75%

Hogy cselédlányként hivatkozol egy amúgy semleges vagy pozitív tulajdonságra, inkább az a hátrány. Amúgy nem teljesíthetetlen vagy nagy igények.

33/f

2019. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim válasza:
54%

Nekem ez a ne sajnálja rám a pénzt rész röhejes.

Egyrészt vagy sugar daddyt keresel vagy társat, az hogy fizet neked vagy sem miért számít? Neked nincs pénzed, de egy férfitól elvárod hogy legyen neki annyi hogy még neked is fizessen (vagy ha nincs, akkor is)?

18/L

2019. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsére nem szegény a családom így mindenkinek van háza. De én akitől a házat kaptam meg is becsülöm, és nem esik nehezemre meglátogatni vagy felhívni hetente!


A cselédlány alatt azt értem, mikor egy lány a kihasználtságig elkényezteti a férfit. Tehát a férfi csak dolgozik, otthon meg semmit nem csinál. Míg a nő dolgozik, hazaérve főz, takarít, elintézi a férfi dolgait, este meg még legyen emergiája a szexre.

2019. aug. 1. 00:48
 10/56 anonim ***** válasza:
27%

Én pedig olyan nőt keresek aki:

-képes háztartást vezetni, mosogat, főz, takarít (nyilván én is ilyen vagyok és besegítek)

-önálló jövedelme van amiből képes megélni nem támaszkodik a másikra anyagilag

-a divaton és a pasizáson, valamit a műkörmösön kívül értelmesen hozzá tud szólni más témákhoz is

-hűséges, nem a pasik reakcióit lesi hogy tekintenek rá


Ha ilyen vagy akkor joggal kereshetsz ilyen igényekkel.


Ha nem akkor érd be azzal ami van.

2019. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!