Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nagyok lennének az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nagyok lennének az igényeim?

Figyelt kérdés

Húsz éves srácként jelenleg abszolút úgy érzem, hogy lehetetlenség olyan lányt találni a 18-25 közötti korosztályban, aki az alábbi értékrendemnek megfelelő lenne. Tudom, hogy még nem vagyok lekésve semmiről, de már nagyon szeretnék egy barátnőt és igenis próbálok tenni érte, de egyszerűen mintha tűt keresnék a szénakazalban. Nincsenek nagy elvárásaim csupán a következők:

- ne dohányozzon,

- ne a piálásból álljon az élete,

- ne hordjon piercinget (még a köldök az hagyján, de mikor az orrából vagy a szájából lóg ki számomra az gusztustalan)

- lehessen vele értelmesen beszélgetni, ne az legyen, hogy öt perc alatt azt a konzekvenciát vonom le, hogy nincsen szókincse (gondolok itt arra, hogy egyes trágár kifejezéseket már-már kötőszóként használ), illetve lássam azt, hogy nem korlátolt, nyitott a világ felé

- vannak céljai, elképzelései, netán valami hobbija

Számomra ezek olyan alapvető dolgok (ennél már csak az alapabb, hogy tisztálkodik).

Szerintetek nekem túl nagyok az igényeim? Léteznek még ilyen típusú lányok?

(Megjegyzem nem a szupermodell alkatokra hajtok, tisztában vagyok a saját szintemmel)



2018. szept. 20. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Ez a kérdés vicces!

Bemész egy malacolba, és megkérdezed hol vannak a pulykák?

2018. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem eleve kevés az olyan ember, akit leírtál, nemtől függetlenül
2018. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

1. ne dohányozzon. (Úgy gondolom, hogy ennek elég sok nő meg tud felelni a világon.)

2. ne a piálásból álljon az élete (Lásd, az egyes pontra adott válaszom.)

3. ne hordjon piercinget (Lásd a kettes pontra adott válaszom.)

4. lehessen vele értelmesen beszélgetni[...]a világ felé (Ez is egy olyan dolog amit elég sok emberrel/nővel meg lehet tenni.

5. vannak céljai, elképzelései, netán valami hobbija (Lásd a hármas pontra adott válaszom.)


Az igényeid nem nagyok. Tulajdonlépen olyan szinten általános dolgok, hogyha nem tudsz ezeknek megfelelő nőt találni akkor te valamit nagyon de nagyon rosszul csinálsz.

2018. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Talán túl Ocsmány vagy és még elvárásaid is vannak, ezért nem kellesz senkinek.
2018. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as: Akkor valószínűleg rossz helyeken mozgok és azért nem találok senkit.

4-es: Nem vagyok ocsmány, kérlek ne ítélj látatlanban! Nyilván nem vagyok egy Adonisz alkat, de úgy gondolom normálisan nézek ki.

2018. szept. 20. 11:40
 6/16 anonim válasza:
20%

Én is így érzem kérdező. Nagyon kevés a normális és szabad lány... :(

21 F

2018. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

"lehessen vele értelmesen beszélgetni, ne az legyen, hogy öt perc alatt azt a konzekvenciát vonom le, hogy nincsen szókincse (gondolok itt arra, hogy egyes trágár kifejezéseket már-már kötőszóként használ), illetve lássam azt, hogy nem korlátolt, nyitott a világ felé"

Ez az egy pont, ami szerintem nem túl egzakt. Jó kérdés, hogy kinek mi az értelmes téma és beszélgetés. A trágárság mondjuk egyértelmű, de a nyitottság is viszonylagos szokott lenni, kinek mi.


A többi pont egyértelmű, én nem látok azokban sem semmi túlzást vagy megugorhatazlant.

2018. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem írtad le, hogy tetsszen külsőre. Itt ül velem szemben egy elég ritkás hajú, kövér lány. Nem nézik meg kétszer. Egyszer sem. Pedig jófej. És minden pontod igaz rá.
2018. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
A 18-25 év közötti nő ismerőseimnek olyan 80-90%-a ilyen, nem nagy igények, inkább meglepő, hogy nem találsz ilyet.
2018. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem abszolút mértékben, de összességében nyitott kapukat döngetsz, keresgélj csak tovább, van ilyen nő, elég sok...
2018. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!