Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok lennének az igényei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok lennének az igényeim átlagos férfiként?

Figyelt kérdés
Felmentem tinderre mert 35 évesen még csak egy barátnőm volt. Hát kB minden 10. Lányt húztam jobbra. Valamelyik túl cica babás, aztán duci vagy kövér stb.
2019. ápr. 8. 07:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Átlagos férfiként örülhetsz, ha valaha találsz olyan lányt, aki beéri veled, amíg nem talál jobb képűt.
2019. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1. Jó de szerintem hipergám vagyok én is..
2019. ápr. 8. 07:40
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
35 évesen,átlagos külsővel ne legyenek túl nagy igényeid.
2019. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3. Miért ne? Jobb az hogy összejövök olyannal aki nem az esetem és ezzel átvertem mert közben más nőre vágyok
2019. ápr. 8. 07:59
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Àtlagos külsőd előbb turbózd fel.
2019. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Amíg idióta kifejezésekkel dobálózol és az az első hozzászólásra a válaszod hogy jó addig mindenki jobban jár ha nem húzod félre.

Ami a válogatást illeti szerintem teljesen normális amíg nem szűkíted le annyira a választhatók számát hogy szinte lehetetlen legyen találni. Azt meg neked kell tudnod ezen a szinten állsz-e. No meg nem rossz ha nem csak a külső terén vannak elvárásaid. Minden ép ember elvárásokat támaszt maga a munkahelye lakóhelye a barátai és a párja felé is különben mindenkinek mindegy lenne hol és kivel él kivel tölti az idejét vagy hol dolgozik. Tulajdonképp egy ilyen világban minden esetleges lenne és mindenki csak lézengne.

Én eleve nem jönnék össze olyannal akinek egyetlen kritériuma hogy női nemiszervem legyen. Az ilyen ember vagy végleg feladott mindent (és ez minden más részére is igaz az életének) vagy annyira nem ismeri magát se hogy az siralmas.

Szóval válogass csak.

2019. ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Már alapvető problémák is lehetnek a hozzáállásodban, ami kudarchoz fog vezetni. Vissza kéne venni kicsit először is az arcból. :)


28F

2019. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
És nekem is ez jutott eszembe errel a kifejezésről, mint az előzőnek. Csak nem valami megkeseredett PUA-s vagy?
2019. ápr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:
76%

Szerintem nem. Mindenkinek olyan elvárásai lehetnek amilyet csak akar, az más kérdés, h max ez nem találkozik a kínálattal.


Illetve igencsak rontja az ismerkedesi esélyeidet, hogy Tinderen próbálkozol.

2019. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Diavolino44 ***** válasza:
6%

#6 a hipergamia miért lenne értelmetlen,hülyeség?

Ez az evolúció, azt kar lenne tagadni.

2019. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!