Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátnője? Alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnője? Alkalmi kapcsolatai sincsenek.

Figyelt kérdés
Egy jóképű, magabiztos, laza srác tetszik.Úgy hallottam évek óta nincs barátnője, alkalmanként fűvezik is.
2019. aug. 2. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Meleg.
2019. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak INFJ.
2019. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell neki a nyüg.

Attol hogy nem tudnak az alkalmi dolgairól még lehet.

Én se teregetem ki senkinek ha kalandozom.

2019. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ne írjátok azt, hogy kérdezzem meg tőle, mert még nem volt alkalmam megszólítani.

Fozicik, nehezen tudom elképzelni, hogy nem tud senkit felszedni.

2019. aug. 2. 12:38
 5/18 A kérdező kommentje:

Biztos forrásból tudom, hogy nem csajozik.

Magabiztos a megjelenése, dinamikus, temperamentumos, ezért is keltette fel az érdeklődésem.

2019. aug. 2. 12:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként magamból kiindulva, aki szintén jóképű, határozott, temperamentumos, azt mondom, nem kell akárki. Nem mindenki a nozesben látja az élet értelmét. Ez inkább pozitív, mert bár osszejöhettem volna több ízben nőkkel, de nem éreztem a szikrát, sokuk meg nem is hozta, amit keresek a nőkben. Miért olyan hihetetlen, hogy egy férfi nem a farka után megy, mint a legtöbb nyomoronc? 31F
2019. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy valakinek lehetősége van arra, hogy barátnője legyen (jól néz ki, jó a humora, jól lehet vele beszélgetni stb.) még nem jelenti azt, hogy szeretne is barátnőt.


Igen, lehet hogy meleg. Vagy aszexuális/aromantikus. Vagy csak egyszerűen várja az Igazit, és addig nem akar csajozni (páromnak is én vagyok az első, 18 éves volt amikor összejöttünk, előtte nem volt igénye olyan kapcsolatra, ami nem komoly és hosszútávú)


Ha volt barátnője, akkor sem lehet ezeket kizárni (van olyan meleg ismerősöm, aki azt hitte hogy valami "defektje" van, ezért jött össze egy lánnyal - később rájött, hogy ez neki nem jó, békében szakítottak, azóta is jó barátok)


Vagy lehet, hogy valami sérülés érte az előző lánnyal (akár megcsalás) vagy csak simán nem érzi úgy, hogy tovább szeretne lépni.


Rengeteg oka lehet, de ezt csak ő tudja.


Valahogy közeledj hozzá. Légy kedves, barátságos.

2019. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6 mit keresel egy nőben? Kíváncsi vagyok.

Amúgy nekem sincs évek óta barátom és benne látok fantáziát. Közös ismerősünk szerint nagyon megértő és egyszerű, ami nálam plusz pont.

2019. aug. 2. 12:56
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól még dughat, hogy nem tud róla senki. Magánügy...
2019. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi a farka
2019. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!