Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kis péniszméretem van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kis péniszméretem van és emiatt labilis énképem/komplexusom, akkor jobb ha inkább nem is kezdeményezek lányoknál?

Figyelt kérdés
Rendkívül érzékeny lelkületű vagyok így a kritikákat nagyon a szívemre tudom venni (főleg a péniszmérettel kapcsolatos alázást, amin nem tudok változtatni) ami miatt időszakos depresszió és tartós önbizalomromlás következhet be ezért sem kezdeményeztem soha még lányoknál. Valóban jobb ötlet, ha a jövőben ehhez tartom magamat és csak akkor lépek, ha a csajon is látom, hogy totál odáig van értem? Persze akkor is érhet csalódás, de pont ezért idő előtt bedobom az infót a méretemről, hogy ne áradozzon rólam feleslegesen és gyorsan tisztázzam a realitást. Ezzel magamat is megóvva az ágyban történő megalázástól és őt is "visszarázva a valóságba". Mert azt vettem észre, hogy a csajoknak nagyon fontos a péniszméret és a túlnyomó többségük csak olyan pasival van párkapcsolatban, akinek minimum erős átlagot képvisel a farka. Legalábbis a tendencia ezt mutatja.

2019. aug. 2. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Ha kispénisz komplexusod van, akkor viccen kívül azt javaslom, hogy kipróbálhatnád az ázsiai nőket. Ők a 8-9 centis mini farkakhoz vannak hozzászokva, annál csak nem kisebb. És ez ott az átlagos méret, nem mindenkinek vannak ilyen óriás farkai a világon mint a magyaroknak. Azért az ázsiai bigék között is van jó, és nekik tuti nyerő lesz a szerszámod.
2019. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Először is mennyi az az annyi?

Mert ha a 13 cm-t eléri, az normálisnak tekinthető, és teljesen felesleges előre közölnöd, ugyanis a közlés ténye riasztja el a nőket, nem a méret.

2019. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi az annyi? Ha valaki megszeret az miatt nem fog elhagyni, de célozhatsz rá h te nem vagy magaddal megelégedve
2019. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Mekkora a kicsi? Amúgy meg... van rá más mód is, hogy kielégíts egy nőt. ;)
2019. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem miért pontoztak le. Jó a 8-9 centi az túlzás, az még ázsiai mércével is kicsinek számít. De annyira nem, mert Dél-Koreában az átlag 9,66 centi. Bár az is igaz, hogy ott a legkisebb a világon.

Itt egy teljesen jó és hivatalos ábra az átlagos farok és test magasságról:

[link]

Amint látod, egy ilyen 12-13 centis farokkal már te lehetsz Ázsia bikája...

2019. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

A barátom is attól félt, hogy kicsinek fogom találni a farkát, ezt az első együttlétünk után mondta el. (Mindketten szűzek voltunk.) Szerintem meg tökéletes a mérete, jobbat nem is kívánhatnék. :) Nem érdemes erre ráparázni, és próbáld meg nem annyira magadra venni, ha valaki ezt kifogásolja benned. Az az ő szégyenük, ha ezt nem tudják normálisan elmondani.


23N

2019. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon egysíkú gondolkodású vagy az élet más területén is, ha a méreted miatt vagy depressziós! Ilyen embert kerülnek a magabiztos nők. Fogadd el magad, legyél magabiztos és a nők is felnéznek majd rád. Amíg depis tutyimutyi vagy ne várj semmit az élettől.
2019. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kérdeztétek a méretem: 14 centi hosszú és kb. 3,5 cm vastag. Kötve hiszem, hogy ez annyira átlagos lenne.
2019. aug. 2. 23:17
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

14 teljesen átlag!


Jó tanács ! Azért butikban ne keress egyejszakas kalandokat, pláza cicusokat is kerüld, a jómódú tanult (pl orvos) értelmesigi nőket is kerüld! Jah és szextarkeresoket is! Mivel egy pár se venne be szórakozni ezzel a mérettel!

2019. aug. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

" a jómódú tanult (pl orvos) értelmesigi nőket is kerüld"


Őket miért kerüljem? Nem a diplomás/tanult nők a toleránsabbak általában? Magyarázd már el ezt nekem, főleg ezt az orvos példát! Az orvos nők mind nagy dákóra buknak vagy mi?


Én is diplomás leszek és akkor kivel ismerkedjek? Ezzel ugye nem azt akarod mondani, hogy egy fodrásznak/boltosnak kisebb a szexuális étvágya, mint egy jogásznak vagy közgazdásznak? Zavaros az egész kommented kezdve azzal, hogy átlagosnak és megfelelőnek ítéled a farkam méretét, miközben majdnem az összes kategóriába tartozó nőt kizárod a lehetséges partnerlistámből. Akkor mégis kikkel ismerkedjek?

2019. aug. 3. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!