Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nincs barátnőm mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs barátnőm mert csúnya vagyok, vagy mert nem kezdeményezek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy melyik miatt nincs barátnőm. Ha megtudnám akkor valamivel előrébb lennék végül is, még ha nem is sokat változna a helyzet.

Viszont úgy vagyok vele, hogy csak az előbbi lehet az igaz mert másképp lépnének a lányok.

Lányok! Ti mindig kezdeményeztek ha tetszik egy srác, még ha idővel is?



2019. febr. 26. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
is-is, gondolom...
2019. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő
2019. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak kezdeméynezni. Nagy hibába esel, ha vársz. Szerencsés szituáció, ismertségi kör is kell hozzá, és/vagy, hogy benne legyél mondjuk egy top 5%-ba.
2019. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az biztosan akadály, hogy nem kezdeményezel, mert a lányok csak az überbrutálistencsászárjóképű srácoknál kezdeményeznek. Ha kezdeményezel, de akkor is mindenki elutasít, akkor jelentheted ki, hogy csúnya vagy.
2019. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, viszont ahhoz, hogy kijelentsem magamról oda rengeteg lánynál kellene próbálkozzak.

Amiatt, hogy nem vagyok benne a Top 5%-ba nem fogok elkeseredni, ha a top 20%-ba lennék is örülnék.

Kezdeményezni ha továbbra sem szeretnék, akkor inkább hozzászoktatom magam ahhoz, hogy egyedül is lehet jó. Ahogy sok másnak, ennek is vannak pozitív oldalai.

2019. febr. 26. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, az a jó oldala, hogy egy tutyimutyi puhap*cs leszel mindenki szemében. :)
2019. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ugyan már, kit érdeklek én?!

Szerintem senki sem velem foglalkozik, annyira legalábbis biztos nem, hogy elmondjanak egy puhap*cs tutyimutyinak.

2019. febr. 26. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
És ha annyira nem érdekel senkit ez egész lényed létezésed, akkor már nem mindegy lenne, ha leszarom mi lesz alapon odamennél nőkhöz dumálni? Úgyis senkinek nézenek, utána elfelejtenek gyorsan. De legalább dumáltál.
2019. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És akkor ennek az egész fáradozásnak mi értelme, ha azelőtt is, azután is senkinek néznek s elfelejtenek azon nyomban? :D
2019. febr. 26. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!