Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kis péniszméretem van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kis péniszméretem van és emiatt labilis énképem/komplexusom, akkor jobb ha inkább nem is kezdeményezek lányoknál?

Figyelt kérdés
Rendkívül érzékeny lelkületű vagyok így a kritikákat nagyon a szívemre tudom venni (főleg a péniszmérettel kapcsolatos alázást, amin nem tudok változtatni) ami miatt időszakos depresszió és tartós önbizalomromlás következhet be ezért sem kezdeményeztem soha még lányoknál. Valóban jobb ötlet, ha a jövőben ehhez tartom magamat és csak akkor lépek, ha a csajon is látom, hogy totál odáig van értem? Persze akkor is érhet csalódás, de pont ezért idő előtt bedobom az infót a méretemről, hogy ne áradozzon rólam feleslegesen és gyorsan tisztázzam a realitást. Ezzel magamat is megóvva az ágyban történő megalázástól és őt is "visszarázva a valóságba". Mert azt vettem észre, hogy a csajoknak nagyon fontos a péniszméret és a túlnyomó többségük csak olyan pasival van párkapcsolatban, akinek minimum erős átlagot képvisel a farka. Legalábbis a tendencia ezt mutatja.

2019. aug. 2. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

14cm az tök jó!

Nincs vele semmi gond.

Ez az átlag, sőt az átlag az 12cm,szóval kicsit átlag feletti. Szerintem engedd el ezt a kis pénisz, nagy pénisz témát.

Menj, ismerkedj lányokkal, hidd el, ha oda jutok, hogy lemerül a textil, nem fogja érdekelni, hogy mekkora az akkora. Ha mégis kicsinek találja, akkor a megfelelő technikai tudással, nyelvvel, újjal is lehet kárpótolni.

2019. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
92%
Csak tudnám, mikor fogják végre megérteni a pasik h sosem a hossz a lényeg, hanem a vastagság. De akkor moszát elárulom h páromnak 13 centi és pont ugyanolyan vastag, mint neked.á és elhiheted h soha senkivel nem volt még ilyen jó a szex. Rendesen transzba esem tőle, egyszerűen imádom a méretét. De ha ennyi nincs önbizalmad az amúgy nagyon is tökéletes méreted miatt, akkor úgysem fogsz nekem hinni, ahogy a többieknek sem hittél.
2019. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!