Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztatok már, valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már, valóban vannak irreális elvárásokkal rendelkező nők?

Figyelt kérdés
Randizok, randizni szoktam mostanában és valahogy nem érzem hogy a nőknek irreális elvárásaik lennének, általában mindig én utasítottam vissza a randikon a nőket , ők akartak volna többet, azt vettem észre hogy egy nőnek az a fontos hogy ne csak szexet akarj tőle és vegyed emberszámba
2019. aug. 3. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de itt az oldalon már sok irreális elvárást olvastam.
2019. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Izabella220 ***** válasza:
Ahány ember annyi fajta. Van aki céltudatos és egyszerűen csak társra vágyik. Nem abból kell kiindulni hogy van egy réteg aki csak amid van arra megy.
2019. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Izabella220 ***** válasza:
Egyébként meg férfiak között is van akinek az elvárásai olyan magasak, pl olvasom, hogyha van 1 gyereke a nőnek, idézemmás levetett kapcája. Akkor kérdezem én hogy elvált férfiakat gyerekkelminek nevezzük. Szóval addig míg valakinek az intelligenciája nem üti egy 6 évesét, miről is beszélünk.
2019. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vannak, de nem ez az átlag, csak itt az oldalon szeretik így beállítani a 30 éves szüzek, akik a saját sikertelenségükért a nőket okolják ahelyett, hogy magukba néznének.

Lehet, hogy csak én mozgok normális környezetben, normális emberek között, de nekem egy olyan lány ismerősöm sincs, akinek irreálisan magas elvárásai lennének. Még a nagyon szépeknek sem.

2019. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Akkor te nagyon szuper pasi vagy. Aki nem tul vonzo, azt nyakonszarjak, hidd el.
2019. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Csak olyanok vannak. Kamu a kérdés, te egy nő vagy.
2019. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Ezt csak az elején mondják. Aztán ha összejössz velük, akkor észre sem veszed, és egyre több elvárásukat építik be.
2019. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%

#5-6-7 - nak van igaza.


Kamu női önfényező kérdés!

Aki szingli nő annak olyanok az elvárásai. Aki normális, annak van párja.


De tény hogy a 20-30+ éves vergödő szűzek nem képesek egyetlen nő elvárásait sem teljesiteni.

Ez kétségtelen.

2019. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

"De tény hogy a 20-30+ éves vergödő szűzek nem képesek egyetlen nő elvárásait sem teljesiteni."


EBBEN igazad van, ugyanis egyetlen nö sem elégszik meg egy nyafogó felmosóronggyal!

2019. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

4-es vagyok, nem vagyok "nagyon szuper pasi", mert lány vagyok... De igazatok van, biztos jobban ismertek engem is meg a lányismerőseimet is...


Lehet, hogy más helyeken kéne ismerkedni, ott, ahol normális lányok vannak, lehet, hogy nem csak a 10/10-es cicababákat kéne észrevenni, és lehet, hogy mindezek mellett saját magatokon is dolgozni kéne, nem csak itt picsogni. Mert higyjétek el, egy nő sem fog ezek a kommentek után rátok írni, hogy megismerne titeket...

2019. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!