Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik szerint minden nő irreális elvárásokat támaszt és csak beképzelt, megbízhatatlan férfiakkal áll össze, ők valóban elhiszik, amit ezen az oldalon újra és újra leírnak?

Figyelt kérdés
Tényleg őszintén hisznek benne, hogy minden férfi, aki párkapcsolatban van, nem érdemes rá, mert bunkó, gonosz, lelketlen, suttyó, stb., miközben ők maguk szeretetre méltó, okos, értelmes, igényes és megbízható emberek, akik csak szeretni akarnak egy nőt? Komolyan képesek egyrészt ekkora szűrőn keresztül szemlélni a világot, hogy nem veszik észre, hogy teljesen rendes, normális férfiaknak is van barátnője, másrészt azt gondolni magukról, hogy ők komolyan csupaszív emberek akik tisztelik a nőket, miközben naphosszat ezen az oldalon fikázzák őket?
2019. jan. 2. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Sok a barom, ez az oldal ràadásul összegyűjti őket.
2019. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem simán elhiszik, hogy azért nem kellenek a nőknek, mert túl normálisak, túl rendesek...

Szánalmas nagyon, de ezek tényleg ilyen defektesek.

2019. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem tényleg simán elhiszik.


Felesleges ilyen kreténekkel foglalkozni.

2019. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2%

Igen, mivel így is van... Van pár kivétel természetesen, de a többség ilyen. Nem véletlenül van annyi megcsalás, és házasságbontás. Mivel nem a valóban normális férfiakkal foglalkoznak a nők többségében (99%), így hát nem csoda a dolog.

Volt egy csaj haverom anno, sokat dumáltunk, és ő is azt mesélte, hogy az eddigi összes párját valójában megcsalta, csak egyik sem tudott róla. Most meg szintén kapcsolatban van, és már gyereke is most lesz.

Igazából úgy,hogy egy kicsapongó, nem is túl szép csajról beszélünk, aki alkoholista is.

A kivételeknek is szerencséjük van,hogy ráakadtak 1-1 normálisan gondolkozó nőre, de azzal is vigyázni kell azért. Bármikor megváltozhat az is...

2019. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

49% Tehát egy csaj alapján minősíted ismeretlen férfiak es nők millióit...de te egy csodálatos lelkű embernek tartod magad. Elképesztő ez a fajta arrogancia. A barátom egy kedves, értelmes férfi, segít akinek tud. De az itteni megmondóemberek szerint biztosan egy szar alak és én biztosan megcsalom

Tényleg nem érzitek, hogy veletek van a baj srácok?

2019. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%
4-es hogy le lett pontozva, látom az emberiségnek fáj az igazság. Jöhetne már egy világvége, hogy a vírus emberi faj eltűnjön a világegyetemből...
2019. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

Kedves 5-ös én nem egy nőből merítek hanem a 41 év tapasztalatából.

Volt már házasságom, sok nővel jártam is.

A nők 90%-a ugyanaz a 3-4 nagyon jóképű szépfiún lóg fürtökben társkeresőn, az életben a céges ebédlőben, ők lesznek a nők szeretői...stb.

1-2%-nak senki nem jó, ők örök szinglik lesznek vagy leszbik. Van 5% akik átlagos életet élnek átlag férfiakkal, de itt van az, hogy a szerelem után már totális hanyagolás van és vagy válás, megcsalás, aszexuális, egymást szidó befásult élet, a férfiak inkább a munkahelyükön maradnak túlórában. Van 1% akik család, gyerek munka mellett is tisztelik, megbecsülik a másikat, sok év után is jó a szex és hűségesek ők élnek jól. Bár itt a nők 80%-a ezt vallja, hogy így él...

Én amikor elváltam 4 évig keresgéltem, pedig a nők szerint tökéletes a belsőm, minden nő erre vágyik, magas is vagyok, de mivel se nem jóképű, se nem gazdag, csak átlagos keresetű minden nőnek ez barát zóna...

2019. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 mikeXxX ***** válasza:
68%
Ott a fő probléma sok embernél hogy csak a saját gondolatát papolja mindenkinek a másik részről kicsit sem gondolkodik kicsit sem akar másokat megérteni elfogadni .
2019. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Jáj-jáj,ezek a gonosz férfiak.
2019. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

#7: "pedig a nők szerint tökéletes a belsőm, minden nő erre vágyik,"


Összességében a nők, akik ezt mondták, jelenleg melyik korcsoporthoz tartoznak, ha nem titok?

2019. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!