Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meneküljek ti is menekülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek ti is menekülnétek egy szüleinél lakó mamahoteles nőtől?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 28 éves nővel akit tök normális meg minden de kiderült hogy anyukájával lakik... Hát szerintem egy nőnek ilyenkor illik külön költöznie már, attól félek hogy anyuka pici lánya és igazi mamahoteles nő.
2019. aug. 3. 22:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen egyértelmű, hogy arról van szó, amit a #16 írt.... Kár tovább ragozni.
2019. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, neked saját, hitelmentes kb. 50nm-es lakásod van, vagy albérletből vered itt a nyálad?
2019. aug. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne menekülni? Biztos meg van rá az oka hogy a szüleivel él.
2019. aug. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 25 éves barátnőm, aki szingli, és az anyukájával él. Az anyja özvegy, a barátnőm nővére pedig már a saját családjával él, külön. A barátnőm nem szeretné egyedül hagyni az anyukáját abban a lakásban, amíg össze nem bútorozik a leendő párjával, addig is félreteszi azt a pénzt, amit albérletre költene.
2019. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen én is anyámmal laktam, albérletben. Előtte laktam már külön, akkor éppen úgy adódott. Mamahotelnek abszolút nem nevezném, nem voltam eltartva, sem kiszolgálva stb.

De ettől függetlenül, amilyen albérletárak vannak, szerintem abszolút nem kéne ezen ennyit lovagolni, hogy egy szingli miért nem költözik el egyedül.

Saját lakás? Mi a fa$zomból? Ha nem örököl valaki, annak max hitelre, ami jópár évig ugyanannyit elvisz, mint egy albérlet.

2019. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
8%
Foss, fuss!!!
2019. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy ha önellátó, egyedül hozzá még a döntéseit és 28 éves, lehetőleg ex, másik pasas sehol a képben s nem menekül hanem normális egészséges kapcsolata van a szüleivel akkor biztos egyedül KELL élnie mert egy üres lakásba hazamenni ahol se egy kedves szó se semmi se várja az akkora nagy pozitívum lehet. Na ne már.
2019. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
19%
Ha téged zavar, akkor menekülj! Amúgy vicces ez a kettős mérce itt is a femináciktól. Egy 28 éves férfitől ultragáz, ha mamahotelben lakik, de ha téged egy ugyanilyen idős nőnél zavar ugyanez, akkor egy szar szemét szar alak vagy.
2019. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
81%

A kettős mérce nem a femináciktól van. Mindként nemnél okés otthon lakni ha NEM mamahotel, azaz mos, főz, takarít magára, beszáll a költségekbe.


Az, hogy egy vagyonosabb, tehetősebb nő/férfi olyan társat keres, aki hozzá hasonlóan jól áll (pl saját lakás, vagy önálló albérlet) megint az ő dolguk. Te itt nemekre próbálod kiélezni a dolgot, de egyáltalán nem így van. Mindenki azt vár el, amit akar, ehhez képest azzal jön össze, akivel tud. Mivel a férfiak átlagban többet keresnek, a nem diplomások is, nyilván a saját esélyeiket csökkentenék, ha olyan nőt keresnének, aki minimum annyit visz haza, mint ő. De megteheti, kereshet ilyet. Csak tudomásul kell venni, hogy sem a fodrász Gizi nem fog annyit hazavinni, mint az asztalos Feri, sem a szülő korban lévő multicéges, diplomás Adélból nem lesz felső-vezető, mert inkább egy férfit választanak helyette, aki nem fog szülni. A kérdező azért vicces, mert tudjuk hogy csak a mamahoteles kérdést fordította visszafelé.


Nekem ugyan van saját lakásom, de engem nem zavar, ha egy amúgy vonzó, partiképes férfi otthon lakik bármi okból, ha az értelmes ok.


Egy feminista nő.

2019. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
23%
#29 Itt most ezt írod, más kérdésnél meg azt, hogy egy 28 éves férfi már ne lógjon az anyja nyakán, meg persze össze sem jössz ilyen férfival. Azért muszáj volt felhoznod a nők munkaerőpiacon való elnyomásáról szóló mítoszt is :) Azért választanak nőket ritkábban felsővezetőnek, mert a nők átlagosan kevésbé alkalmasak vezetői szerepre, mivel kevésbé képesek racionálisan dönteni, inkább az érzelmeik vezérlik őket. Ez tudományos tény. Amíg ilyen kettős mércét alkalmazol, és ilyen mítoszokat hangoztatsz, addig nem feminista vagy, hanem femináci.
2019. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!