Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális és elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális és elfogadható hozzáállás részemről, hogy büszke vagyok a szüzességemre, vagyis inkább a szerencsétlenségemre?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag minden olyan tulajdonsággal rendelkezek, ami miatt egy megkeseredett és életunt huszonévessé váltam. Alacsony és sovány vagyok, kicsi a péniszem, gyerekes a viselkedésem, nem tudok normálisan kommunikálni és még ismerőseim sincsenek, azaz nulla szociális életem van. Azt érzem, hogy jól van ez így és semmi értelme, hogy azért küzdjek, hogy később a fentiek miatt megaláztatás és csalódás érjen a nők jóvoltából. Főleg a péniszméretem és a magasságom ami miatt borzasztó komplexusos vagyok. A legdurvább mégis az, hogy állandóan fásult vagyok és a libidóm is egy nagy nulla illetve az impotencia nagyon halvány jelei is mutatkoznak (már nem olyan kemény, mint régen, de még természetesen feláll).

2017. okt. 29. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Te tudod. Én is szűz vagyok (nő), de nem vagyok rá büszke. Ez csak egy állapot.
2017. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Büszke akkor lehetnél rá, ha a saját döntésedből lennél szűz.


Te viszont nem így döntöttél, hanem így maradtál

2017. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Aki "belebetegszik" a magányba, annál könnyen előfordulhatnak ilyen jellegű tünetek, amikről írsz.


Mondjuk a kérdés maga nem igazán kapcsolódik a leíráshoz, mert nekem nem az jött le, hogy nagyon büszke lennél... Sokkal inkább az, hogy nagyon szenvedsz.


Nézd, egyszer te is rá fogsz jönni egy hatalmas igazságra: Amikor már tényleg a verem mélye felé közeledsz, akkor már csak két opció marad. - Az egyik, hogy mindent megteszel, hogy kimássz belőle, a másik a kötél.


Na már most, ha nem akarod a kötelet választani, akkor elkezdheted a holnapi nappal az életed helyrehozását. Nem fogok neked hazudni, nem két napos, hetes, hónapos program. Lehet évekbe telik majd, nyilván annak a függvénye, hogy mennyire vagy mélyen. De elég találnod bármit az életben ami örömet okoz, nem csak a nők léteznek. Egyébként ha felfejlődsz emberileg, fizikailag és anyagilag is, még bármi megtörténhet. A fejlődés lehetősége mindig ott áll előtted amíg nem a kötelet választod.

2017. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
@1: szegény 1-es. Ami privátot most fogsz kapni, azt nem teszed zsebre :D
2017. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Lehet én vagyok hülye, de nem értem mi köze van a péniszméretnek egy férfi szociális állapotához.

"azért nincsenek ismerőseim mert kicsi a péniszem" Ne haragudj, nem beléd akarok rúgni, de ezen felröhögtem. :D

2017. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát figyelj.. én is szűz vagyok, csak én nő, és egyáltalán nem vagyok rá büszke:( sajna eddig nem hozott össze a sors olyannal, akivel eljuthattam volna addig. (19l)
2017. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Lányok: nem a kérdezőt akarom védeni, de van közöttetek, és közötte egy nagy különbség.


Ti azért vagytok szüzek, mert eddig nem találtátok meg azt, akivel elveszítettétek volna, de tényszerűen ezt bármikor megtehetitek.


A kérdező meg azért szűz, mert kb esélye sincs arra, hogy valakivel elveszítse (vagy ha igen, akkor azért a pénztárcájába kell nyúlni, mert hivatásos lesz)

2017. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

# 5


Miért teszel idézőjelbe olyat, amit egyáltalán nem írt, nemhogy szó szerint?

2017. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8: Igen, elég gáz, hogy olyat idéz, amelyet nem is írtam.
2017. okt. 29. 21:13
 10/13 KJUsul ***** válasza:

1. Hagyd abba a nyavalygást!

2. Ha van egy lány akivel érdeklitek egymást, és például kezd kínos lenni a hallgatás, akkor mondd meg! Mondd, hogy félénk vagy, hogy leblokkoltál, nem jut eszedbe semmi, és közben nézz mélyen a szemébe, olyan szomorú boci tekintettel, amilyennel csak bírsz. És minden meg fog változni.

3. Ha kevésbé érdekel jelenleg a randizás, a csajozás, az sem tragédia! Lényeg, hogy ne gondolj ÁLLANDÓAN a szüzességedre meg az adottságaidra, próbáld meg elterelni róla a figyelmed.

4. Ha mégis úgy érzed, hogy most vagy soha, akkor készülj fel. Van akinek alapból megy a csajozás, a gördülékeny társalgás, a szédítés, a hazudozás. Mások megtanulják. És vagyunk mi, akik képtelenek vagyunk erre. Nekünk marad a gépies felkészülés. Magolj be vicceket. Lehetőleg ne szőke nőseket! Legyen köztük jó pár enyhén erotikus. Olvass Shakespeare-t ültesd át a csajozós dumákat a mai szlengre és tanuld be. Vagy filmből is betanulhatsz.


Bár a félénkség gyakran megbénít, tuti, hogy lesz olyan amikor csak úgy csúsznak ki a szádon a betanult mondatok, és akkor nyert ügyed lesz. Fontos, hogy higgy ebben, és ne add fel.


A szüzesség nem dicsőség és nem is teher, Se jobb, se rosszabb nem leszel tőle. Ne hangoztasd feltétlenül de ne is titkold el. Ha te gáznak érzed és így adod elő egy lánynak, akkor a lány is annak fogja érezni. Ez ennyire egyszerű.

2017. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!