Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem viszonyozza egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszonyozza egyetlen egy nő sem a közeledésem?

Figyelt kérdés

Eddig összesen körülbelül 6 lánynál próbálkoztam be, viszont egy helyen sem jártam sikerrel, és életem első csókját is ebben az évben kaptam meg, ami azért zavaró, mert már 20 éves vagyok..


Alapvetően nem vagyok egy nagy társasági ember, amivel már megbarátkoztam, de hiszem hogy így is lehet találni egy lányt. Ahogy fentebb írtam, életem első csókját is idén kaptam, tehát párkapcsolatom nem volt még. Jelenleg egyetemista vagyok, viszont nem szoktam eljárni szórakozni, valahogy nem tartozik az érdeklődési körömbe, inkább amolyan stay-at-home srác vagyok.


Mivel nem vagyok egy társasági ember, így alig van pár ismerősöm, barátaim 95%-át is lányok teszik ki. Külsőleg nem mondanám magamat rondának, inkább átlagosnak, viszont az átlagnál hosszabb a hajam, valami hasonló stílusú: [link]


(Viszont nem sminkelek, nincs piercingem / fültágítóm / tetoválásom)


180 centi magas vagyok, mellé 63 kg, szóval eléggé vékony testalkatú.



2019. aug. 5. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha már 106-nál jártál sikertelenül, akkor panaszkodj! 6 még semmi.
2019. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Stay-at-home srac? Nem ertem, talan arra varsz, hogy valaki majd becsonget hozzad?

6-szor probalkoztal egesz eletedben??

Akkor szerintem legyen az a celkituzesed a mai naptol fogva, hogy minden nap leszolitasz/megszolitasz legalabb egy lanyt.

=> gyakorlatot szerzel, plusz immunitast az elutasitas ellen

2019. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
63 kiló, beteg vagy? 70 vagyok hasonló magassagal de még mindig k_rva vékony vagyok, de ez az alkat azért már bejön pár nőnek, a hajadat vagasd le és keres férfi haverokat, nők közt szocializalodsz, akkor nem leszel férfias, a többi csaj is csak barátnőnek nézz...
2019. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
"Alapvetően nem vagyok egy nagy társasági ember, amivel már megbarátkoztam,.......... párkapcsolatom nem volt még. ....... nem szoktam eljárni szórakozni, valahogy nem tartozik az érdeklődési körömbe, inkább amolyan stay-at-home srác vagyok.Mivel nem vagyok egy társasági ember, így alig van pár ismerősöm" Igy vszinüleg nem nagyon tudsz jol elbeszélgetni sem egy lánnyal, megnevettetni, meghoditani, jo társaságot biztositani számára. Csak ülsz mellette kukán és azt várod, hogy megeröszakoljanak. Várhatod! Ha idöben rájössz, hogy mit kell magadon megváltoztatnod, akkor lesz reményed!
2019. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
94%
Ahogy fentebb mondtàk. A 6 ebben a témakörben egy nevetségesen alacsony szàm.
2019. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Az a haj... Annyira 2010 elotti. Surgosen amputaltasd.

A tobbiek jokat mondtak, en annyival egeszitenem meg ki, hogy ne csak korodbeli sracokkal vedd korbe magad, hanem igyekezz idosebb ferfiaktol is tanulni. Youtubeon van egy csomo ferfi stilustanacsado, akik az oltozkodesen keresztul megtanitjak neked a ferfiassag esszenciajat. Pusztan a csajozasi tippek nem fognak neked segiteni, egy gondolkodasmodot es ferfias fellepest kell elsajatitanod.

2019. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 lány még nem sok.A csók már jó haladás! Türelem, előbb-utóbb a sok gyakorlás meghozza gyümölcsét. Próbálj egy kicsit többet kimozdulni, nem feltétlen csak bulik vannak. Kirándulás, előadások, színház, kiállítás, stbstb.
2019. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos férfiként a 6 valóban nem sok, mármint ehhez hozzá kell szokni, mert bizony rengetegen fognak még elutasítani.
2019. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!