Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire nem vonzóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem vonzóak a fiatal férfiak az idősebb nők számára, hogy még szexkapcsolat erejéig is inkább idősebb férfiakat választanak?

Figyelt kérdés
Elszomorító
2019. aug. 5. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De el sem gondolkodsz azon, hogy mik lehetnek az okok, ugye, kérdező?
2019. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Napi "Öreg férfi önmagát propagálja", esetleg "fiatal férfi nyüszít, mert az aktuális kiszemeltje idősebbel van" kérdés.


"Minden napra egy kérdés" :D

2019. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Társkeresőn is szétnéztem, és az idősebb korosztály is a saját korosztályánál válogat inkább. Sok helyen olvastam: “kisfiúcskák üzeneteire nem vagyok kíváncsi”
2019. aug. 5. 19:10
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
A nők többségének fiatalabb szeretője van,de persze ezek nem olyan pasik,mint akik itt kínlódnak..
2019. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem vonzóak. És nem külsőre nem vonzóak, hanem én negyvenes nőként érett gondolkodást, élettapasztalatot várok el a társamtól. Szexkapcsolatra meg nem is vágyom, szóval nincs olyan, hogy "még arra sem" kell valaki.
2019. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg van, aki nyitott rá. Több tucatot megdugtam az elmúlt évtizedben.


30f

2019. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Tényleg.


A statisztikák is ezt támasztják alá:

[link]

2019. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy írja az előttem szóló: kevés negyvenes nő vágyik csak szexkapcsolatra. Komoly kapcsolatot pedig inkább hasonló korúval képzel el. Egy negyvenes pasi ha jól tartja magát még nagyon aktív, nincs szükség "segítségre".


Kérdező, egyébként Te vagy az aki időről időre felteszi ezt a fiatal pasi-érett nő-szexkapcsolat kérdést,vagy ennyire nagy igény lenne erre,hogy naponta megjelenik kérdésként mindig mástól?

2019. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Pedig azt veszem észre, hogy semennyire sem nyitottak a fiatalabbak felé.


Nem, én most először írtam ilyen kérdést...leginkább válaszolni szoktam kérdésekre

2019. aug. 5. 19:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a 6-os válaszolótól kérj tippet a hódításra, Neki nagyon megy ez, azt írja!:)
2019. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!