Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexkapcsolat idősebb nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat idősebb nővel?

Figyelt kérdés

Régóta szeretném megtudni és tapasztalni, milyen lehet egy szexkapcsolat idősebb nővel.


Külalakra sportos alkat vagyok, mások szerint jóképű is és az ágyban is okoztam már kellemes csalódásokat.


Mivel régóta keresek, de nem találok párkapcsolatra alkalmas idősebb hölgyet, mert ez a külvilág és a hölgyek szerint is fizikai képtelenség ezért erősen gondolkodom szexkapcsolaton. Számomra ez egy megalkuvás és beletörődés lenne, hogy fiatalon nem kapom meg azt amire vágyok ezért váltanék. Én sosem csak szex miatt próbálkoztam, érzelmi párkapcsolatot szerettem volna de félek nem lesz benne részem.


Ilyen fajta kapcsolatra lehet esélyem idősebb hölgyeknél? Vagy felejtsem el ezt is és törődjek ebbe is bele?


2018. júl. 31. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyukám fodrásza a válása után összejött a lánya osztálytársával (18). Szóval szerintem simán lehet esélyed.

Nem egy idősebb hölgy ismerős van aki a gold digger férfi megfelelőjével él együtt. Tehát kapcsolat féleség és az idős nő egzisztenciájából él, vele tartatja el magát a fiatal csődör.


Én látok esélyt a boldogságodra!

2018. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt

27 voltam és egy 33as lelki sérült csajjal volt 1 évig. Tapasztalatnak megérte, komolyra semmiképp sem kéne.

Ahogy a szlengben mondják "egynek jó"

2018. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, és mennyivel idősebb nőt szeretnél?
2018. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok idősebb nő szeret fiatal pasikkal kezdeni. Szerintem bárhol találsz hozzá partnert.
2018. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én csak 22 vagyok és mind 30 feletti volt akiknél próbálkoztam. Volt egy 43 éves is de nem nézett ki 30-nak sem, ő kiment külföldre.


Ennyi sikertelen próbálkozás után félek ez sem fog összejönni és maradnom kell a korosztályomnál (nagyöröm)

2018. júl. 31. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!