Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha KIZÁRÓLAG ez a kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha KIZÁRÓLAG ez a kettő férfi közül választhatnátok, akkor melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

Nyilván hipotetikus kérdés (ezért lehetőleg senki ne essen senki torkának). De tegyük fel, hogy most csak ez a kettő férfi van és muszáj választanotok valamelyik közül.


Először is: Mindkettő férfi ugyanolyan mértékben vonzó számotokra külsőre továbbá ugyanolyan anyagi és szociális helyzete van.

Vegyük úgy, hogy amiben csak lehet megegyeznek, egyetlen dolgot leszámítva, ami pedig a következő:


- Az első férfi rendszeresen szexel más nőkkel, akik kivétel nélkül prostik. Viszont érzelmileg nulla százalékban kötődik hozzájuk. Kizárólag hozzád kötődik érzelmileg. Téged leszámítva más nők számára csak szexre kellenek.

Tehát rendszeresen prostizik, de érzelmileg kizárólag téged szeret.


- A második férfi kizárólag veled szexel. Más nőkkel még egy csókig sem megy el, semmiféle testiséget még csak el sem képzel más nőkkel, kizárólag csak veled. Azonban ha valamilyen érzelmi dolog nyomasztja a szívét, akkor azt más nőkkel osztja meg vagy beszéli meg. Ha valami bántja a lelkivilágát, akkor más nőkhöz megy el lelkizni.

Tehát más nőkkel érzelmeskedik, de kizárólag veled szexel.


Természetesen az első pasinál nem zárja ki azt, hogy veled ne szexelne, ahogyan a másodiknál sincs kizárva az, hogy veled lelkizzen.


Nos ti melyik férfit választanátok? Aki testileg igen de érzelmileg nem vagy pedig aki érzelmileg igen de testileg nem csal meg titeket?


(Olyanokat léci ne írjatok, hogy "ilyen nem létezik" stb, most ez elméleti dolog tehát ilyenekkel ne is foglalkozzatok)



2019. aug. 8. 03:55
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
# 28 Szerintem a szexualitásban is sok minden a megszokáson múlik. (Olvass utána Pavlov kutyájának :D) A szokások pedig mindig visszahatnak a személyiségre - a "forrásra", ha úgy tetszik.
2019. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

#28 prosti nem jó példa itt.persze, hogy egy nő is tud úgymond érzelemmentesen szexelni olyannal, akit nem ő választott. Ez egy mechanikus dolog, szét kell nyitnia a lábát és kész.ami érzelem lehet benne,az leginkább undor, szégyen,stb. Esetleg elfojtva,hogy ne tudatosodjon, és tudja végezni a munkáját. De szeretet nyilván nincs benne a sokadik undormány random freak iránt. Azt ne gondold, H egy prostinak napi 20* van orgazmusa.nyilván megjátssza mind a kedvességet, mind az élvezetet.

Egy mezei nő viszont nem fog prédaként tekinteni a férfira,aki csak a teste miatt kell neki. Szerintem a legtöbb nő egyben nézi az embert, nem választja le testre-lélekre.nyilván vannak kivételek, én is ismerek ilyet, de őnála amúgy sincs valami rendben,nem igazán képes érzelmekre,csak ritkán,azok se mély érzelmek.

2019. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

"Nem gondoltam volna, hogy ennyien a másodikat fogják választani, erre bevallom őszintén egyáltalán nem számítottam.

Furcsának is tartom, hogy a pont a női válaszolók döntő többsége a szexközpontú és nem érzelmi központú."


Mert a szexualitás valójában egy sokkal intimebb, belsőségesebb dolog, mint ahogy ma gyakran a filmek, reklámok vagy akár a fogyasztói szemlélet beállítják. Ahhoz valaki előtt levetkőzzünk, kell nagyfokú bizalom. Ha valami lelkileg rosszul érint, ahhoz elég egy barát, akivel megoszthatom.

A másik meg, hogy ha adott egy férfi (vagy lehet nő is), aki érzelmek nélkül lefekszik bárkivel, az az én szememben annyit tesz, hogy a szexualitásban kb. csak farkakat és puncikat lát, meg persze a biológiai szükségleteinek a kiéléstét, nem jutott el egy mélyebb szintre.

2019. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

#26 / #29


Szerintem is kis cukik a macskák :)


De a témára visszatérve


#30


Egészséges esetben így is van és így kellene lennie. De mint mondtam vannak, akik külön tudják választani a kettőt. Olyanok is akadnak, akik viszont kizárólag külön tudják kezelni a kettőt és jellegüknél fogva képtelenek összekapcsolni a szexualitást az érzelmekkel, de ez egyértelműen a kisebbség.


#31


Ez is igaz. Pl ha valaki sokáig csak egy bizonyos tárgyhoz/dologhoz kapcsolódóan élvez el, akkor egy idő után kialakulhatnak bizonyos fétisek/parafíliák.

De Csernust idézve, ha egy ember önként belesétál egy gödörbe, akkor onnan önként ki is tud mászni. Azaz ha meg van az akarat és elhatározás, akkor abba lehet hagyni (kivéve ha veleszületett genetikai dologról van szó). Pl nagyapám alkoholista volt, ami mint tudjuk erősen idegrendszeri megszokáshoz kapcsolódott dolog, de miután a nagyanyám azt mondta, hogy el fogja hagyni ha nem teszi le az italt, azután a nagyapám fogta és letette az italt teljes mértékben és közel huszonöt éve egyetlenegy csöpp alkoholt sem ivott.


#32


Egyetértek.


De persze riták ugyan de van kivétel. Egy pszichológustól hallottam egy olyan esetről, amikor a prosti minden kuncsaftjával el tudott élvezni, csak épp a stricijével (aki a szerelme volt) képtelen volt eljutni az orgazmusig. Jelen esetben fordított kondícionálás volt, azaz az irgazmust összekapcsolta az érzelemmentes szexszel és ezért nem tudott a szerelmével elélvezni szex közben.


De egyébként igazad van. Ezt az esetet, csak érdekes kivételnek említettem meg. :)



#33


„A másik meg, hogy ha adott egy férfi (vagy lehet nő is), aki érzelmek nélkül lefekszik bárkivel, az az én szememben annyit tesz, hogy a szexualitásban kb. csak farkakat és puncikat lát, meg persze a biológiai szükségleteinek a kiéléstét, nem jutott el egy mélyebb szintre.”


Veled is egyetértek. De azt azért tegyük hozzá, hogy rengeteg olyan ember is élt a prostitúcióval, akik igenis sokat tettek hozzá az emberiséghez és valóban érző normális emberek voltak (pl Kafka, de sorolhatnám még sokáig). Egyszerűen csak nem volt más módjuk máshogy szexhez jutni. Ennyi.


======================================


Mellesleg amiket írok saját tapasztalatból írom, mert ezekre saját magam jöttem rá és élőben is megtapsztaltam ezeket.


Ugyanis azt kell tudni rólam (ha még nem ismertek az oldalról) hogy egy lúzer pasi vagyok, aki mindig sikertelen volt a nőknél. Egy igazi incel.

Csak némileg eltérek, mivel én ebbe nem törődök bele, azaz nem csak nyafogok meg másokat hibáztatok, hanem teszek is ez ellen.


Tehát a lényeg, hogy nem volt még párkapcsolatom sosem. Azonban tavaly felkeresett egy tőlem 15 évvel idősebb nő, akivel két-három találkozás után már szexeltünk is. Ő volt a kezdeményező. Üsszesen kétszer szexeltünk. Ennek én nagyon megörültem és boldog voltam, hogy végre esélyem van, hogy kapcsolatot alakítsak ki és hogy most először van egy nő, aki férfiként tekint rám és szeret.

De örömöm nem tartott sokáig, mivelrájöttem, hogy nőnek már van élettársa (ő mást hazudott nekem) és, hogy én csak szexre kellettem neki.

Egy idő után hosszas pszichológiai tanulmányok után arra is rájöttem, hogy a nő valójában a nárcisztikus személyiségzavar tüneteit mutatja. Erről beszélgettem egy országszinten is ismert szexuálpszichológussal, aki egyetértett azzal, hogy a nő valóban nárcisztikus személyiségzavarú.

Márpedig a nárcisztukusok (és mellesleg a pszichopaták is) képtelenek bárminemű érzelmeket kilakítani és nem képesek az intimebb érzelmekre senki iránt. Azaz ez a nő semminemű érzelmeket nem táplált irántam, mindössze csak a genitális ingereit elégítette ki a farkammal.

Azaz továbbra sem volt olyan nő, aki férfiként tekintett rám és szeretett volna.

De nem tudok haraguni erre a nőszemélyre, mert legalább kihúzott a szüzesség szörnyű szakadékából, amiért én kimondhatatlanul hálás vagyok, és legalább visszakaphattam emberi méltóságomat, mágha csak egy rövidke ideig is...

2019. aug. 9. 12:49
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

"Furcsának is tartom, hogy a pont a női válaszolók döntő többsége a szexközpontú és nem érzelmi központú.


Úgy látszik, nem ismered a nőket, csak a velük kapcsolatos kozhelyeket.

2019. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagy gondolkodók is prostiztak vagy mondjuk bombáztak szerelmeslevelekkel más nőket, de ahogy a nagyapáddal sem lehetett könnyű alkoholistaként együtt élni, gyanítom, velük sem. Pont az olyan gyengeségeket legnehezebb tolerálni, amin tudna a másik változtatni, de annyira mégsem vagy fontos neki, hogy megtegye és ezért ketten cipelhetik. És nagyon más, ha már sok minden összeköt vele és még sokáig reménykedhetsz is, és más, ha rögvest a "rosszban"-nal kellene kezdeni, mikor még nem is ismered a jót belőle. Ha meg eleve csak ilyen a választék, tényleg inkább kifordul az ember a boltból - és berendezkedik a macskákra :)
2019. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy arra a fölvetésemre, ugyan miféle társadalomban volna lehetséges, hogy csak e közül a kettő közül "választhatok", más opció nincs (értsd: társtalanság sem), arra még mindig nem kaptam választ a kérdezőtől.
2019. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

#37


Azért nem, mert a kérdés első mondatában leírtam, hogy ez hipotetikus felvetés.

2019. aug. 9. 17:23
 39/40 anonim ***** válasza:
Én is hangsúlyoztam, hogy szintén hipotetikus szinten kérdeztem.
2019. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a kettő közül lehet választani, akkor azért a 2.-at választom, mert akkor nem kell azon aggódnom, mikor hoz haza vmi nemibetegséget. Az egészségem fontos.
2019. aug. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!