Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak ekkora előnyben?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy a nők sokkal könnyebben, gyorsabban találnak maguknak szexpartnert vagy párkapcsolatot mint a férfiak.


Több példám is van erre. Ismerek egy lányt, alapvetően nem néz ki rosszul de jócskán van rajta felesleg, tehát nem az a tipikus szépségideál. Szakított vele a barátja, pár nappal később tinder, 100 match olyan hamar összejött, hogy csak lestem, 1-1.5 hónap múlva már új kapcsolata volt.

Kicsit távolabbról ismerek egy másik csajt, nagyjából fél éve, azóta már a harmadik pasiját koptatja. Szinte ahogy szakít az egyikkel a közös képeket épphogy leszedi már kerülnek fel az újak az új sráccal. Ez a lány mondjuk jobban néz ki, jobban megfelel a mai “trendeknek” és hihetetlen könnyen váltogatja a pasikat.

Ha meg egy lány nem kapcsolatot keres csak alkalmi szexet akar, akkor tinderen még aznap találhat olyat aki lefekszik vele. Szórakozóhelyen ugyanez, beáll a tánctér közepére, lötyög kicsit és válogatnia kell a pasik között. És hangsúlyozom ez nem csak a 10/10-es modellcsajokkal van így, bőven átlagos lányokkal is.


Ezzel szemben férfiaknál ez sokkal nehezebb. Egy jó barátom majdnem egy évig volt egyedül a szakítás után mire talált egy barátnőt, alkalmija nem is volt közben. Pedig külsőre és személyiségre is rendben van.

Illetve ahogy látom, alkalmi szexre is csak jóval “szint alatti” csajokat sikerül felszedni a legtöbb férfinek. Tehát ha átlagos Józsi elmegy bulizni akkor jó eséllyel nem az átlagos Piroskát tudja hazavinni, hanem az átlag alatti Mariskát.


Mi miatt van ekkora különbség női és férfi ismerkedés között? Hogy alakult ez ki, hogy egy átlagos nő 10 percen belül talál kalandot, egy átlagos férfi meg lehet hónapokig egyedül van mire összejön valami?

Azt elismerem, hogy normális, érzelmeken alapuló komoly párkapcsolatot mindkét nemnek nehéz találni, de ha bármi lazábbról van szó, ott óriási előnnyel indulnak a nők.

22/F



2019. aug. 11. 00:40
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

"Azért, mert ha én pasit akarok, akkor előbb spinningre megyek, hogy jó kerek legyen a fenekem, aztán elmegyek bulizni, és tánc közben kicsit megriszálom.


Ha itt sírnék egész nap, hogy miért nem jön a kuki házhoz, akkor szűz macskás nőként halnék meg.


24N"


Lényegében erről szól a kérdés. Neked mint 24 éves nőnek elég ha elmész spinningre, hogy kerek(ebb) legyen a feneked meg lemész egy buliba ahol megriszálod kicsit és már "viheted is házhoz a kukit".

Egy átlagos férfi eljárhat konditerembe (rengetegen el is járnak), de ha lemegy egy buliba és a bicepszét vagy a kerekedő mellizmát "riszálja" attól még nem lesz instant csaj akit hazavigyen. Esetedben pedig lemerem fogadni, hogy úgy kell levakarni a jelentkezőket.


Rengeteg válasz érkezett, így csak nagy általánosságban tudok válaszolni.

Valaki a női lélekről írt, hogy nekik nem sok pasi kell hanem AZ a pasi. Oké, alapvetően ezzel én mint férfi is így szoktam lenni. Van egy fő kiszemelt, aki aztán vagy összejön vagy nem, de ettől függetlenül nem mondok/mondanék nemet egy kalandra. És a nők egy része ugyanígy van ezzel. Tinderről beszélgettem viszonylag sok lánnyal, szinte mindegyiknek volt egy barátság extrákkal (szexkapcsolat) de mellette ismerkedett tinderen, mert jó lenne valami komolyabb. Tehát a nők sem úgy vannak, hogy várják, válogatják a nagy Ő-t és közben otthon ülnek önmegtartóztatásban. Biztos van ilyen is, akiket ismerek, többségében huszonévesek, szinte mind úgy csinálják, hogy van egyéjszakás kaland és/vagy szexkapcsolat, de közben azért keresik azt akivel lehet komolyabb is.

Azért ne állítsuk be úgy a dolgot, hogy a férfiak agy nélküli szexgépek, a nők pedig csak a szerelmet kereső házasság előtt nem szexelő emberek, mert ez így ebben a formában hatalmas túlzás.


Most jut eszembe ismerek egy lányt, nem éppen vékony, kicsit esetlen az alakja is, viszont nagyon nagy mellei vannak. Amikor ő elmegy szórakozni (vagy tinderezik) akkor felvesz egy ruhát aminél kitudja rakni a melleit és van is jelentkező. Ő szexkapcsolatban van egy nála idősebb férfivel, viszont neki ez szexuális téren kevés, ezért néha kalandozik is. Na most egy rosszabb alakú, túl vékony vagy épp elhízott srác nem sokra menne azzal ha kirakná tinderre (ne adj isten a való áletben), hogy nagy farka van. Sőt valószínűleg letiltanák/feljelentenék. Pedig kb ugyanaz lenne a szitu, ez a csaj a nagy melleivel "hódít", a képzeletbeli srác meg hódíthatna a nagy farkával.


Elfogadom, hogy ez valahol a férfiak hibája, mert tényleg vannak akik mindenkinél bepróbálkoznak, mert hátha egy összejön. Viszont, ez lehet fordítva is. Azért próbálkoznak be minél több lánynál, hogy az esélyeiket növeljék.

Mint írtam, nekem általában van egy fő kiszemelt és vele beszélgetek, neki írok, őt próbálom meghódítani. Hozzáteszem kevés sikerrel járok. Sokan valószínű ezt elégelték meg, és inkább írnak 10-20-30 lánynak egyszerre, mert sokkal nagyobb eséllyel jön össze valami, mint esetemben aki csak egy lányra fókuszál.

Tehát én megtudom érteni ezt a taktikát is, mert egyesével próbálkozni nem feltétlen eredményes. Nagyon sokszor jártam már úgy, hogy x nap/hét beszélgetés után összejött mással, jött a "legyünk csak barátok inkább" szöveg, vagy a legszebb mikor ignorál és nem tudom meg mi az oka. Ez 20 lánynál egyszerre nem lenne gond, mert 10 lekoptatott de még mindig ott van 10 másik.


Az evolúciós okot megértem, el is olvastam a másik kérdésnél lévő választ, viszont azt hozzá kell tenni, hogy az állatvilágban szinte csak az utódnemzés a cél. Ott természetes, hogy úgy választanak párt, hogy az a lehető legkedvezőbb legyen az utód felnevelésére.

De embereknél huszonéves korban általában nem a gyerekvállalás és a jövendőbeli gyermek anyjának/apjának megtalálása a cél, hanem tapasztalatszerzés, szórakozás.

Azok a nők akik egyéjszakás kalandot vagy szexkapcsolatra partnert keresnek nem hiszem, hogy figyelembe vesznek olyan szempontot, hogy ez a pasi azért jó, mert majd eltudja tartani a családot, hisz szó sincs semmi komolyról.


A matekra pedig tényleg az a magyarázat, hogy vannak férfiak akik százával hódítanak meg nőket, míg van olyan akinek élete során 1-2 jut vagy épp egy sem.

Ismerek egy srácot, 30 nővel volt együtt valamilyen formában (kapcsolat vagy kaland) mire megtalálta a feleségét. Ennek ellenére ismerek olyat is aki elvette a második nőt akivel élete során volt. Laza 15-szörös szorzó van a két szám között, pedig a második pasi is biztos szívesen lett volna még néhány lánnyal, de neki ennyi jutott/jött össze.

2019. aug. 12. 16:56
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

"azt hozzá kell tenni, hogy az állatvilágban szinte csak az utódnemzés a cél. Ott természetes, hogy úgy választanak párt, hogy az a lehető legkedvezőbb legyen az utód felnevelésére.


De embereknél huszonéves korban általában nem a gyerekvállalás és a jövendőbeli gyermek anyjának/apjának megtalálása a cél, hanem tapasztalatszerzés, szórakozás."


Attól, hogy az ember örömszerzéssé nemesítette a szexet, az atavisztikus párválasztási ismérvek semmit sem változnak. Te is olyan nővel szexelsz legszívesebben, akit amúgy a gyermekeid anyjának is örömmel elfogadnál. Mert ő tetszik a legjobban. Neked ő a NŐ. Így van ez a csajoknál is. Attól, hogy nem apának, férjnek keresnek párt, az ízlés nem változik.

2019. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!