Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik szerint a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik szerint a külföldi pasik "lazábbak és bátrabbak", mint a magyar férfiak: ezen gondolkodtatok már?

Figyelt kérdés

Az ember azzal lazázik, akit magánál kisebbre tart. A főnököddel nem lazázol de a takarítónővel igen. Nem lehet hogy a külföldi pasik is azért menőznek mert ugy gondolják hogy a "külföldi pasi mániás" magyar csajok csak egyszerű közép európai libuskák akiket már az euró bankjegy látványa is elkábít?

Mert mondjuk megjön Hans Németből egy hétvégére a bulinegyedbe. Otthon Münchenben Hans a BMV gyárban szakmunkás, a német menőcsajok szóba se állnak vele. Budapesten meg elég németül megszólalnia meg euróval fizetnie egy közepesen drága koktélt, és a külföldi pasira/férjre vadászó nők máris a lába előtt hevernek.


2019. jan. 26. 09:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell ezt túlspilázni. A külföldiek szimplán azért lazábbak, mert nyilván nem komoly kapcsolatot keresni jönnek ide egy hétvégére. Én is amikor külföldön vagyok, még a szokásosnál is jóval lazább vagyok. Haverokkal van is egy ilyen mondásunk, "ha külföldön vagyunk, azt csinálunk, amit akarunk" 😎
2019. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Hagyjuk már ezt a szokásos hülyeséget.

Lúzer vagy és kész.

Menj ki akkor Romániába és csajozz be!

Jah, hogy ott se tudsz?

Mondom én, hogy lúzer vagy :D

2019. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Bocsesz ketteske de mikor le mentem vidékre haverokhoz és le mentünk a helyi művházba buliba a kis falusi csajok egyből össze súgtak h "jaaaaj jöttek a pestiek" aztán végig tapadtak ránk.

Ha pestre jön Johny a rossz fogú és büdös szájú segédmunkás Londonból a haverjaival egy beb.szós stag partyra persze hogy laza mert csak a könnyen befűzhető kis cselédeket látja a magyar nőkbe.

2019. jan. 26. 09:31
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Jah, főleg amikor nem is beszélnek magyarul....
2019. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Ha büdös a szája hiába akar felszedni Johnny nem fog menni.Az se számìt ha Hans a BMW gyárban dolgozik.Csak az hogy más,mint amivel naponta találkozom.Azért tapadnak rád a vidékiek is,ha lemész,mert amilyen pasikhoz hozzá vannak szokva,igazi felüdülés egy pesti férfi.Nincs ebbe semmi különleges.Ha bunkó valaki,és ez később kiderül nagyon nem fog számítani,hogy Német,Holland,amerikai vagy csak pesti.

Egyébként nem feltétlen úgy lazáznak,ahogy Te gondolod.A külföldinek is felüdülés kilépni a megszokottból,és olyan nőkkel találkozni,akik más mentalitásùak.Nem kell megfelelni az otthoni "szabályoknak".

2019. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem lazábbak, hanem normálisabbak. Nincs annyi frusztrációjuk mint neked, ami már a kérdésből is lejön, és sokkal jobban viselkednek a barátnőjükkel.

(Két évig jártam egy német sráccal.)

2019. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Itt meg Hans a lakatos jogásznőkkel táncol a bulinegyedben? Haha.
2019. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem azert van kulfoldi parom, mert kulonosen laza vagy bator lenne... hanem mert eg es fold a kulonbseg az elethez es a ferfi noi parkapcsolathoz valo hozzaallasaban mint a magyar ferfiak tobbsegenek.
2019. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"Menjünk és csókoljuk meg Hanst!... De ki az a Hans?!"


Inkább szocializáció. Nálunk a családba vannak német rokonok, így révükön sok németet ismerek. De ők közvetlebbek. Mikor kinn voltam az 50 éves bácsitól a 17 éves fiúig ugyanolyan közvetlenek voltak. A német bácsi is tegezet első alkalomtól fogva és fesztelen volt. De ugyanilyen bánásmódot kaptak az újonnan megismert német vendéket. Azt hittem 2 középkorú férfiről, hogy ők már régóta barátok vagy ismerik egymást, mert olyan lelkesen köszöntötték egymást és beszélgettek végig. A vendéglátóm mondta, hogy nem, ma találkoztak először.


Míg pl jött hozzánk japánból egy férfi ismerős, ő távolságtartó és extra illedelmes.

2019. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

6-os, 8-as...

Megjöttek az euróvadászok XD

2019. jan. 26. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!