Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a nőknél sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nőknél sikertelen férfiak miből vesznek energiát, hogy mindig újra és újra próbálkozzanak?

Figyelt kérdés
Olyan férfiakra gondolok, akikről sugárzik, de egy beszélgetésből egészen biztosan kiderül, hogy nem a lányok kedvence. Kövér férfi, fejletlen fantáziával, kevés bevétellel, egyhangú élettel, egy kicsi szobát bérelve lakhatás gyanánt. Ez nem a létező rossz tulajdonságok felsorolása, hanem sajnos néhány férfi valós élete. Ennek ellenére nagyom becsülöm, hogy ők is próbálkoznak azért.
2019. aug. 11. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Nincs veszíteni valójuk.

Ha meg sem próbálja...de lehet mégis bejön.


A remény hal meg utoljára.

2019. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ösztön nagy úr, de azért egy idő után valószínűleg feladják.
2019. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Én mint a futószalag küldöm a sablondumat mindenhol. Itt, insta, tinder, facebook. 1 nap kb 500-1000ret elküldök. 3 hónapja így megy, a nap végére már szinte nem is tudok magamról annyira lefaraszt agyilag.

És mindössze 2en válaszoltak eddig... 😭

2019. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom az én helyzetemet:


Egyedül élő, házias, szorgos, stabil, korrekt keresettel rendelkező férfi vagyok. Diplomát szereztem egy nehéz szakon, termeszettudományi területen. Sportolok, sokat olvasok, szerintem és eddigi barátnőim szerint is művelt, érdekes, humoros vagyok. A fantáziám igen élénk, jó szerető is vagyok exeim szerint.

S még sincs senkim évek óta. Ennek okai: széthullott a társasági körünk, mindenki ment amerre látott, introvertált is vagyok, köcsög helyen élek, ahol ismerkedésre semmi esély (csak a munkám köt ide, nem adom fel, mert jól fizet és sok a szabadidőm), munkatársaim férfiak, ez sem segít. Igen, exeimet még egyetemen ismertem meg, utána volt még 1 barátnőm itt, de az is élethelyzet során alakult. Sosem voltam olyan, hogy hajtsam a nőket, nem óhajtok többnek látszani, mint aki valójában vagyok, kerülöm a ribiket, problémás nőket, nem izgat a felszínesség, nem fürdök bonyodalmakban kapcsolati téren, manapság meg aki ilyen, az el van könyvelve losernak. F

2019. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Magasabb szintű filozófiák tanulmányozása ráébreszt minket bizonyos dolgok értelmére.


Nekem több ok is van.


- "A fájdalom árán emelkedünk fel."

Egy Aiszkhüloszi mondás. A mélyebb jentése az élet sok részére kiterjed. Ha valami nehéz és fájdalmas akkor azzal szembe kell szállni és fölülkerekedni rajta, mert így egy idő után megerősödünk. Ha pl lemész edzeni de fáj a karod a sok súlyzózástól, akkor egy idő után már megizmosodol és erősebb leszel. Ugyanez a helyzet a lelki fájdalommal is a csajozás terén.


- Kung fu

A kung fu jelentése a kínai filozófiában olyasmit takar, hogy hosszú ideig sok energiabefektetés és kemény munka árán megszerzett érdem és tudás.

Tehát ha te sokat próbálkozol, akkor azt is idővel kung fu szintre fejlesztheted. A csajozás fekete öves kung fu mestere lehetsz. Így jutunk el a harmadik ponthoz.


- Olyan ez mint pl a box.

Állandó harcban vagy a kudarccal. Elkerülhetetlen, hogy ne kapj be jópár ütést. De nem ülhetünk be a sarokba picsogni az első egyenes után. Bármilyen győzelemben benne van egy csomó bekapott ütés is. De ilyen ring.

Gondoljunk csak Papp Lacira vagy Tysonra, vajon ők is feladták az első vereség után?


- Az ismeretlen megismerése.

Akkor ismerhetünk meg dolgokat ha belülről tapasztaljuk meg azokat. A társkeresésre ez dettó vonatkozik. Én pedig amióta élek egy világot felfedezni vágyó személy vagyok.


- Aikido

A szó jelentése "ai" (egyesülés) "ki" (életerő, Univerzumot átható egyetemes energia) és "dó" (előrehaladás, Út). Tehát az Univerzum energiáival való egdyesülés Útja.

Tehát ez az egész csajozás is tulajdonképpen felfogható egy Úton (Dó) való haladásnak is. Bármilyen Úton elkezdesz haladni, elkerülhetetlen, hogy itt-ott ne botolj meg.


Azért hoztam sporttal és küzdősportokkal kapcsolatos hasonlatokat, mert számomra ezek testesítik meg a Magasabbrendű Ösvényen való járás filozófiáját.

2019. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy idő után semmiből, mert annyi kudarc éri őket, hogy az összes önbizalmuk elmegy. Én vagyok rá az élő példa.
2019. aug. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, talán ösztön.
2019. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

3

Pont azért nincs sikered, mert sablon.

Egyik nő sem akar futószalagos lenni.

2019. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lazy Lover ***** válasza:
Semmiből a munka a sport az állatok teszik ki az életem meg hagyom másnak a listás “nőket” az alfáknak hosszú távon ők szívják meg jah és a Sex se érdekel már
2019. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Az álló farkukból.
2019. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!