Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szingli, sikertelen férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingli, sikertelen férfiak, akik szép, csinos, vékony barátnőt szeretnének valójában ilyen lányokat értenek ezalatt?

Figyelt kérdés

Mondván, hogy átlagosak:



https://www.youtube.com/watch?v=lAMq5I9HxQo


2019. aug. 3. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a lányok azért többnyire nem átlagosak, DE bizony van köztük átlagos is, aki kicsit túlértékelte magát, hogy egy szépségversenyre jelentkezett.
2019. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mind ilyet akar.
2019. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én nőként is egytől egyig átlagon felülinek láttam őket.

Az átlagos lányok nem ilyenek.

2019. aug. 3. 16:20
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen, őket értik rajta. Az első válaszoló válaszából is kiderült.
2019. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Azért ne beszéljünk már zöldségeket.

Nyilván senki nem mondja a miss hungaryre hogy átlagosak,


Attól függetlenül hogy semmi extra nincs bennük. Ezrével jarkalnak ilyen tipusú lányok, csak ezek jó fszt szoptak le,mwrt vékony, csinos csajból valóban millió van.


De akik itt sirnak azok bármilyen lánnyal örömmel beszélgetne. Ha aranyos és megértő.

2019. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
A testük csinos, de pl az első nyilatkozónak nincs szép arca egyáltalán. Sok ilyen lány van akár villamoson is, csak nem bikiniben. Egyébként nem, nem ilyet. Inkább nekem az ilyen a szép, vonzó nő: https://www.youtube.com/watch?v=zSEjLDO2HkY Külsőre és humorra stb értve. Nem az utazgatása vonz, én utálok utazni.
2019. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok sikeres a lányoknál. De most van egy hasonló testalkatú, talán még szebb is mint ezen a videón lévő lányok teste. És bejövök neki, sőt még ő "mászik" rám. De nem akarom elszólni! :)

Eddig még sosem volt barátnőm.

2019. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Nem. Inkabb ilyen:



[link]



Vagy ilyen:



[link]

2019. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Unalmas ez a sok egyenkinézetű liba.
2019. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Semmi extra, unalmas...hagyjuk már. Sok mindent megadnátok ti egy ilyen csajért. Minden álmotok egy ilyen modell csaj.
2019. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!