Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb nőre vágyom mint amilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb nőre vágyom mint amilyen pasi én vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos számomra nagyon fontos a külső. Egyrészt az az első amit meglátok egy lányon és ez alapján döntöm el, hogy akarok-e tőle valamit. Aztán persze megismerem és ha a személyisége is bejön, akkor lehet több. De nézhet ki akármilyen jól, ha a személyisége nem vonz akkor maximum szex jöhet szóba. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül férfiként.

Viszont van önkritikám és tudom magamról, hogy én hogyan nézek ki. Sőt mondták is már, hogy ha nem lennének ilyen magasak az elvárásaim, akkor már lenne kapcsolatom.


Sajnos a "szintemen" levő nők nekem nem jönnek be. Ha egy kiszemelt lány 10/9, akkor én mondjuk 10/7. Emiatt pedig nagyon kevés, szinte nulla sikerem van a lányoknál.

Ismertek olyat aki így volt, aztán tett érte, hogy jobban nézzen ki, és lett is szép barátnője?

Olyan nagy probléma nincs velem, a frizurám tudom, hogy nem az igazi, ezt nyilván fodrásszal nagyon könnyű orvosolni, bár még meg kell találni mi az ami igazán jól áll.

A magasságom teljesen átlagos, van rajtam 3-4 kiló felesleg de még izmosodni szeretnék ezért diétázni csak később állnék neki. Illetve a ruhatáramra férne rá egy frissítés, de azzal elég tanácstalan vagyok. Sima egyszínű vagy szolidabb mintájú pólókat szoktam hordani rövid farmernadrággal. Ez kényelmes meg minden, de nem tudom mi lenne az igazi. Az elegánsabb ruhák ebben a melegben kb hordhatatlanok, mást pedig nem tudok ami kényelmes és jól is néz ki.


Szóval ismertek olyan sikertörténeteket amikor egy átlagosan kinéző fiú, összeszedte magát és 1-2 év múlva olyan csajokat szedett fel akikről korábban csak álmodozott?

Esetleg tudtok adni tanácsot amivel jobb pasi lehetek?

A kérdésemben csak és kizárólag a külső érdekel, beszélgetni tudok a lányokkal így csak azzal van gond, hogy nem nagyon tudok eljutni odáig.

21/F



2019. aug. 13. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

7/10-es pasiként nem vagy átlagos. Az már bőven az a szint, amivel lenne esélyed. Már ha tényleg annyi vagy. Én olyan 5/10 vagyok, és voltak nagyon szép barátnőim. Mondjuk nem kellett egy anonim oldalon kérdezgetnem, hogy mi szükséges hozzá...

De gondolom, még mindig jobb, hogy ilyen vagy, mint az a sok lúzer, akik a ronda, kövér nőket is megfojtják a bókjaikkal.

2019. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden pasi azokra a jó nőkre hajt és a legtöbb jobb party nálad. Jó adag szerencsére van szükséged inkább.
2019. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A 7/10-et én mondom, viszont teljesen objektíven saját magam nem tudom megítélni. Úgy gondolom a testem jobb mint az átlag pasiknak, nem vagyok nagyon elhízva de nem is vagyok sovány, valamint alacsony sem. Nagyjából 1 év edzés és (talán) elégedett leszek. Viszont nem tartom magam jóképűnek. Nincs meg az a természetesen pimasz mosoly, és valahogy az összkép nem "jóképű". Nem tudnám kiemelni, hogy pontosan mi a gond, mert akkor talán változtatni is lehetne. A borosta úgy veszem észre jól áll, a szemöldököm elég furcsa volt de elmentem kozmetikushoz és azóta teljesen jó, viszont nincs meg az a David Beckham, Brad Pitt féle "helyes pasi" arcom.

Tehát inkább úgy mondanám, hogy a kettő átlagával jön össze a 10/7. De persze ez szubjektív, mert ha valakinek a magas vékony szőke hajú srácok jönnek be, akkor rám kapásból 10/0-át ad.

2019. aug. 13. 00:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd kinövöd ezt a korszakot és rájössz, hogy a belső megszépíti az embereket, és te sem fogsz azon aggódni, hogy "nincs David Backhem arcom". Persze ne érts félre, a külső fontos, már annyira, hogy ne taszítson a másik, de ha majd túllátsz ezen, akkor fellélegzel mert rájössz, nem kell 9/10-es pasinak lenni KÍVÜLRŐL, ahhoz, hogy megkapj egy (látszólag) 9/10-es lányt. Nemesedj belülről és kívánom, hogy kapj meg egy belsőleg 10/10-es lányt. (Tudom, ez most nem sokat segít :"D)

27/N

2019. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg nem vagy olyan jó pasi, mint gondolod.
2019. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
4.-es. Az a tapasztalatom,hogy nem igaz amit írsz. Legalábbis az internetes társkeresés és a bulik világában. Úgy gondolom,hogy legalább 6/10es lehetek külsőleg mivel edzem már 8éve, igényes vagyok magamra,márkás ruhákban járok és nem ragyás a fejem stb.de nyilván nem vagyok én sem az a tipikus helyes srác arcú. Sajnos az a tapasztalatom hiába edzek, jók a ruháim a lányok azért mert nem vagyok éppen a legjobb arcra (kicsit agresszív kinézetem van) nagyrészt elutasítanak. Sajnos el sem jutunk odáig,hogy megismerjenek pedig nagyot csalódnának pozitív értelemben.A kérdezőnek pedig:mindegy milyen ruhákban jársz,mennyire vagy ki***va az számít mennyire vagy jóképű. Amit nem értek miért mert egy elhízott igénytelen ember nem hinném,hogy az élet egyéb területein megállja a helyét.
2019. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a nők szemében csak 10/4 vagy.
2019. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!